AUTOR Rooms – wyjątkowy hotel butikowy.

AUTOR Rooms – wyjątkowy hotel butikowy.

W przestrzeniach zabytkowego apartamentu, w pięknej kamienicy przy ul. Lwowskiej 17 mieści się wyjątkowy hotel butikowy AUTOR Rooms.
To miejsce dla tych, którzy cenią piękny dizajn i oczekują gościnności uszytej na miarę. Dumni ze swojego miasta gospodarze z Mamastudio otwierają swoim gościom drzwi do autentycznej Warszawy i zapewniają niezapomniane doświadczenia.

“Home is where the heART is”- dizajn i ludzie:
Wnętrza zaprojektował niezależny architekt Mateusz Baumiller, a dopieścić je pomagają zaprzyjaźnieni twórcy. Oryginalnymi dziełami sztuki ozdobili AUTORA kuratorzy z Galerii Starter. Projektanci mody z ZuoCorp zaprojektowali dla AUTORA szlafroki, w łazienkach można znaleźć ekologiczne polskie kosmetyki Tołpa oraz nagrodzoną Red Dotem armaturę marki BISK. Zabytkowa tkanka architektoniczna w postaci sztukaterii, starych skrzypiących podłóg i patyny będzie stanowiła znakomitą i dyskretną otoczkę dla awangardowych prac. Każdy pokój jest inny, chociaż urządzony z tym samym smakiem. Za dizajnerskie meble i przedmioty odpowiadają: Beza Projekt, Maria Jeglińska, Comforty, Segiet Oniszh, Ultralight, Purpura i BISK. Założyciele będą nieprzerwanie starali się gromadzić w swoim hotelu dzieła najciekawszych polskich twórców i lokalne marki. Jeżeli gość szczególnie zakocha się w którymś z elementów wyposażenia umożliwimy mu jego zakup i skontaktujemy z twórcą odpowiedzialnym za dany projekt – mówią założyciele – Mamy nadzieję, że Autor będzie kolejnym powodem dla nas do zawiązywania nowych znajomości. Każdego gościa zamierzamy traktować jak przyjaciela, któremu chcemy dać wszystko to, co mamy najlepsze. Pokażemy im nasze ulubione kawiarnie, uliczki, galerie i bazarki. Mamy nadzieję, że zarazimy ich naszą miłością do Warszawy.

Klucz do Warszawy
Warszawa jest pięknym miastem z wyjątkowa atmosfera i kiepska promocja. Ma znacznie więcej do zaoferowania niż Stare Miasto i kolorowe fontanny, czego autorzy najpopularniejszych przewodników zdają się nie dostrzegać. My uwielbiamy nasze miasto i znamy wszystkie jego zakamarki. Chcemy, żeby nasi goście mogli zwiedzać Warszawę poza nudnym turystycznym szlakiem i odkryć jej autentyczne oblicze. – mówią gospodarze. W AUTORZE razem z kluczem do pokoju goście dostają klucz do miasta. Gospodarze opracowali dla nich subiektywna mapę najciekawszych miejsc i opcjonalne trasy tematycznych wycieczek. Spragnieni kultury mogą liczyć na kuratorskie zwiedzanie wystaw, zainteresowani moda poznają pracownie lokalnych projektantów i najlepsze butiki. Ci, którzy chcą doświadczyć nocnego klimatu Warszawy mogą liczyć na wejście na najlepsze imprezy, bezpieczny powrót i wypoczynek w wygodnym łóżku. Rano serwowane jest śniadanie robione na miejscu z lokalnych, ekologicznych produktów. Goście poznają tutaj nie tylko miejsca, ale także otwartych kreatywnych ludzi o podobnych zainteresowaniach. Zaplanować zupełnie niestandardowy pobyt na miarę może pomóc tez concierge gotowy spełnić wszelkie potrzeby i życzenia gości.

Autor Rooms powstał z inicjatywy Mamastudio – znanej, warszawskiej pracowni zajmującej się tworzeniem komunikacji wizualnej marek. Pracownia od ponad dekady przewodzi na stołecznym rynku i wyznacza trendy w projektowaniu. Dowodem tego są krajowe i międzynarodowe publikacje oraz liczne nagrody. Studio słynie nie tylko ze świetnych projektów, ale także niesamowitej serdeczności, która obok pełnego profesjonalizmu sprawia, ze klienci chcą do nich wracać. Dostrzegając te wartość, wspólnicy postanowili spróbować czegoś nowego. Naszym celem jest stworzenie nowej jakości na rynku noclegów w Warszawie. Chcemy wypełnić nisze pomiędzy tanimi hostelami i kwaterami prywatnymi a z drugiej strony sieciowymi i luksusowymi hotelami. AUTOR przyciąga ludzi poszukujących piękna, bezpretensjonalnej atmosfery i kontaktu z ludźmi o podobnych zainteresowaniach. Nasi goście są zainteresowani polska kultura, sztuka i wzornictwem – przekonują gospodarze.

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

Wpisz szukane słowo i kliknij enter