PLN Design

Diament Meblarstwa 2017 dla kolekcji Possi Light

Diament Meblarstwa 2017 dla kolekcji Possi Light

Kolekcja Possi Light od Black Red White została laureatem prestiżowej nagrody branży wnętrzarskiej „Diament Meblarstwa 2017” w kategorii STREFA DZIENNA – meble klasa premium. To już 11. edycja tego renomowanego konkursu i kolejna nagroda na koncie polskiego producenta.

Kolejna edycja konkursu „Diament meblarstwa” zgromadziła blisko 110 firm i marek, które zgłosiły aż 174 produkty w różnych kategoriach. Nagroda przyznana kolekcji Possi Light potwierdza oryginalny i ponadczasowy charakter systemu, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta pozwalając na aranżację w pełni spersonalizowanego wnętrza.

„Kolekcja Possi Light to nowatorskie rozwiązanie na polskim rynku, które mocno wpisuje się w światowe trendy. Meble można dowolnie projektować i zestawiać ze sobą, cały czas dopasowując je do własnych potrzeb. Nagroda potwierdza oryginalny i ponadczasowy charakter systemu, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów pozwalając na aranżację w pełni spersonalizowanego wnętrza” – mówi Agnieszka Sikorska, Manager ds. Aranżacji Wnętrz. „Jesteśmy naprawdę dumni z tego, że nasza kolekcja przypadła do gustu nie tylko naszym Klientom, ale także projektantom wnętrz, architektom, trendsetterom i ekspertom branżowym”.

Kolekcja Possi Light to rewolucyjny system modułowy, który pozwala na nieograniczone możliwości kreowania własnego mieszkania. Nowoczesne meble zaskakują ilością rozwiązań i możliwością swobodnego projektowania każdego elementu. Do wyboru mamy dziesiątki modułów, 40 kolorów frontów oraz elementy dodatkowe, które razem dają nieskończoną ilość kombinacji, a tym samym gwarancję, że nasze wnętrze będzie jedyne w swoim rodzaju. Samą szafkę Possi Light z czterema frontami można skonfigurować aż na 46 milionów sposobów! Skomponuj i dopasuj wnętrze do siebie – wystarczy dodać nowe moduły lub wymienić kolor drzwiczek, by na nowo cieszyć się idealnie zorganizowanym wnętrzem.

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

Wpisz szukane słowo i kliknij enter