Space Between Us: metal we wnętrzu

Możliwe, że niektórym drewno już się lekko znudziło. Dlatego poznajcie pracownię Space Between Us która, powstała aby tworzyć projekty wyjątkowe, unikalne i funkcjonalne. Autorskie meble i elementy dekoracyjne, indywidualizują wnętrza i spełniają oczekiwania Właścicieli.

„Wykorzystując najbardziej zaawansowane technologie, współpracując z fachowcami poszczególnych dziedzin – łączymy funkcjonalność, styl i piękną formę, definiując na nowo przestrzeń pomiędzy ich użytkownikami.

Jako projektanci i domownicy wiemy iż życie rodzinne oraz spokojny czas poza zawodowymi obowiązkami upływa w centralnych pomieszczeniach – jakim jest salon, kuchnia i jadalnia. Aranżacja wnętrza i wybór elementów wypełniających te przestrzenią nadaje im charakterystyczny oraz indywidualny charakter. Równie ważna jest aranżacja przestrzeni biznesowej, która wpływa na nasz nastrój i skupienie. Pojawienie się w niej ulubionych motywów, czy elementów określających charakter firmy – wyróżni je w zdecydowany sposób od jednakowych pomieszczeń.

Metal z oryginalnymi napisami, zestawiony z egzotycznym drewnem – to nasz ulubiony duet. Stolik kawowy w formie kwadratu, niewysoki parawan z motywem roślinnym, eleganckie abażury i pufy, stworzą magiczny, kojący nastrój.

Nasze studio opracowuje jednostkowe kolekcje – dopasowując je do wnętrz oraz preferencji Klientów. W indywidualnych zamówieniach mebli – stara się łączyć artystyczne wizje z funkcjonalnym przeznaczeniem. Realizując nietypowe projekty zawsze szukamy nowatorskich rozwiązań – tworząc z pasją i zaangażowaniem. Stawiamy na wyjątkowe, charakterystyczne detale oraz proporcje form zarówno przy meblach użytkowych, oświetleniu oraz dekoracjach” mówi Izabella Gądek ze Space Between Us.