30-metrowe studio w 100-letniej kamienicy od Good Vibes Interiors

To 30-metrowe studio znajduje się na poddaszu stuletniej kamienicy na warszawskich Włochach. Ola Dąbrówka – założycielka studia Good Vibes Interiors stworzyła tam stylowy i nowoczesny loft, który urzeka swoją lekkością. Znajdziemy tutaj sypialnię z ogromną szafą wnękową, salon z jadalnią, aneks kuchenny z pojemną zabudową pod sufit i łazienkę z prysznicem.

30-metrowe studio w stylu loftowym

To już kolejny projekt Oli Dąbrówki dla tego samego Inwestora. Zaufanie, którym obdarzył studio Good Vibes Interiors nie jest bezpodstawne. Projektantka, dostając wolną rękę w planowaniu wystroju, skorzystała z wcześniejszych doświadczeń z Klientem. Widzimy to przede wszystkim w doborze fototapet i ścianek loftowych. Pojawiły się również odważne rozwiązania i widoczna troska o stworzenie unikatowego klimatu mieszkania.

30-metrowe studio w 100-letniej kamienicy od Good Vibes Interiors - foto Mikołaj Dąbrowski
30-metrowe studio w projekcie Good Vibes Interiors

W rezultacie powstało mieszkanie lekkie, nowoczesne i przede wszystkim z charakterem. Znajdziemy tu wyeksponowanie belki stropowej, klimatyczną cegłę, przeszkloną sypialnię, odważną czarną łazienkę i wyraziste czerwone elementy na tle paneli winylowych.

Minimalistyczna sypialnia

Minimalistyczna sypialnia sąsiaduje tu ze strefą dzienną wykończoną starą cegłą i drewnem. Zimne, surowe materiały, przeszklenia i podłogi, zyskują przytulności dzięki zrównoważeniu ich dębowym fornirem zabudowy kuchennej. Stara cegła o zgaszonym czerwonym kolorze ociepla dodatkowo wnętrze i przypomina o jego kamienicznym rodowodzie, dając optymistyczny i przyjazny efekt.

30-metrowe studio w 100-letniej kamienicy od Good Vibes Interiors - foto Mikołaj Dąbrowski
30-metrowe studio w projekcie Good Vibes Interiors

Mimo swojego minimalizmu sypialnia jest maksymalnie funkcjonalna. Udało się zapewnić dostęp do podwójnego łóżka z dwóch stron, a we wnęce umieścić dużą szafę. Wtopiona w ścianę jest pojemna i praktyczna, a optycznie nie zabiera  przestrzeni, która i tak jest dość niewielka. Jasne wnętrze zdobi imitacja starego ceglanego muru – tapeta od Rebel Walls.

Pracownia GOOD VIBES Interiors

Good Vibes Interiors to studio stylizacji, dekoracji i projektowania wnętrz. Ta młoda, prężnie rozwijająca się marka, tworzona przez Olę Dąbrówkę, przyjęła za misję dbanie o dobry nastrój wnętrz. Ma na swoim koncie około kilkuset zrealizowanych stylizacji i kilkadziesiąt kompleksowo przygotowanych nieruchomości, które z dużym powodzeniem odnajdują się na rynku, również w okresie pandemii.

GoodVibes’y to również zrozumienie dla priorytetów inwestora, sprawna komunikacja i organizacja całego procesu pracy nad projektem, zarządzanie logistyką, zaufani podwykonawcy i sprawdzone rozwiązania doceniane przez najemców i kupujących. 

GOOD VIBES Interiors oferuje szeroką gamę usług – od podstawowych konsultacji po kompleksowe projekty pod klucz- zarówno dla inwestorów, jak i klientów indywidualnych. Realizuje również profesjonalne sesje fotograficzne, wspierając inwestorów, architektów i producentów elementów wyposażenia wnętrz.


Zdjęcia: Mikołaj Dąbrowski

Zobacz również: Projekt męskiego mieszkania z klimatem | 40-metrowe mieszkanie w Gdańsku

Tapeta cegła w projekcie Good Vibes Interiors
Sypialnia w stylu industrialnym w projekcie Good Vibes Interiors
Ścianka loftowa w projekcie Good Vibes Interiors
Loftowe przeszklenie w projekcie Good Vibes Interiors
Łazienka w stylu loftowym w projekcie Good Vibes Interiors
Fornir w kuchni w projekcie Good Vibes Interiors
Czerwona szafka w stylu loftowym
Czarna łazienka z czerwonym grzejnikiem
Cegła w kuchni w projekcie Good Vibes Interiors
Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter