34. Edycja Konkursu StandOUT. Orgatec 2016 Kolonia

34. Edycja Konkursu StandOUT. Orgatec 2016 Kolonia

29 października br. zakończyły w Kolonii największe targi wyposażenia przestrzeni biurowych ORGATEC Modern Office & Facility 2016. Na targach ORGATEC 2016 prezentowało się 671 wystawców z 40 krajów, wśród których znalazło się 15 firm z Polski: Profim, Grupa Nowy Styl, Balma, Noti, Maro, MDD, Sella, Husch Creative Design Group, Karoń, Mikomax, Ergomaster, Furniko, Bejot, Maxbert i Heritus.

Portal Exspace wspiera polskich wystawców organizując StandOUT. – projekt w postaci wirtualnego konkursu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Jego głównym założeniem jest promocja marek i produktów wystawców jeszcze długo po targach. Upowszechnienie tej idei jest ważnym elementem przyczyniającym się bezpośrednio do budowania marki jak również do promocji polskich branż. Stoiska typują architekci współpracujący z portalem Exspace.

34. Edycja StandOUT. Orgatec 2016 Kolonia promuje ofertę produktową i kreacje wystawiennicze polskich wystawców targów Orgatec 2016 w Kolonii. Na portalu Exspace w Galerii StandOUT. Orgatec 2016 Kolonia zmieszczone są prezentacje stoisk i oferty produktowej polskich wystawców targów Orgatec 2016. W wyznaczonym czasie (30.11-14.12.2016r.) odbywa się głosowanie. Każdemu stoisku można przydzielić punkty [1-5] gdzie 5 to najwyższa ocena. Laureatów poznamy dnia 15 grudnia. Zapraszamy do wyrażania opinii!

Laureatami konkursu zostanie 6 firm: 3 firmy, których stoiska zdobędą największą ilość głosów i 3 firmy – Laureaci wyróżnień Honorowych przyznawanych przez Jury pod przewodnictwem arch. Urszuli Kałużnej, redaktor naczelnej portalu Exspace.

Fakt, że konkurs odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. W poprzednich 32 edycjach StandOUT. oddano łącznie ponad 82 000 głosów.

Nie mogło być inaczej – PLN Design objął wydarzenie patronatem!

Zapoczątkowany w 2012 roku StandOUT. zyskał szybko popularność jako wiodące źródło informacji dla wystawców i projektantów przestrzeni wystawienniczych. Zwiedzając z Exspace targi i oglądając dobrze zaprojektowane stoiska możecie nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać informacje na temat wystawców i ich produktów. Unikatowe stoiska – które najlepiej prezentują aktualne trendy i wyjątkowe wizualne rozwiązania – wyszukuje nasz wewnętrzny zespół ekspertów w dziedzinie wystawiennictwa. Konkursem StandOUT. promujemy też najważniejsze imprezy wystawiennicze zarówno w Polsce jak i w Europie

Udostępnij ten artykuł
Wpisz szukane słowo i kliknij enter