8. OKK! design – Spotkanie z dobrym wzornictwem tym razem pod hasłem: WNĘTRZA PUBLICZNE

8. OKK! design – Spotkanie z dobrym wzornictwem tym razem pod hasłem: WNĘTRZA PUBLICZNE

PLN Design kolejny raz patronuje wyjątkowemu wydarzeniu – OKK! design. Serdecznie zapraszamy na spotkanie z dobrym wzornictwem! Majowa, 8. edycja odbędzie się pod hasłem: WNĘTRZA PUBLICZNE 13 czerwca 2016 r. w przestrzeni MYSIA 3, w godzinach od 13.00 do 20.00.

8. spotkanie z dobrym wzornictwem OKK! design dotyczyło będzie szeroko rozumianej tematyki związanej z projektowaniem wnętrz publicznych. To wyjątkowa okazja do poznania obowiązujących trendów i najnowocześniejszych technologii oraz oczekiwań konsumentów względem roli tych miejsc. Zaprezentowane zostaną także najnowocześniejsze rozwiązania i udogodnienia zarówno dla architektów i projektantów wnętrz publicznych, jak i ich użytkowników. 8. OKK! design będzie okazją do wielowątkowego i wielopłaszczyznowego spojrzenia na tę tematykę oraz nawiązania relacji biznesowych.
W spotkaniu przewidziana jest część merytoryczna, składająca się z prezentacji produktów, prelekcji firm wnętrzarskich oraz wykładów Gości Specjalnych, wśród których swój udział zapowiedzieli, Robert Majkut, Raphael Loubaton i Zbigniew Sobierajski. Tradycyjnie będzie również wiele atrakcji, konkursów i niespodzianek dla uczestników spotkania.

OKK! Design to cykl spotkań szkoleniowo-konferencyjnych skupiających się wokół dobrego wzornictwa, zapoczątkowany w 2012 r., którego autorką jest Olga Kisiel – Konopka, właścicielka agencji OKK. Wydarzenie cenione jest przez architektów, projektantów oraz dekoratorów wnętrz, a także wszystkich, którzy zawodowo związani są z tą tematyką. Jest idealną przestrzenią do poszerzania wiedzy i kompetencji, nawiązywania kontaktów biznesowych oraz promocji dobrych marek i firm kierujących swoje produkty do branży architektonicznej. Ze względu na swój charakter impreza cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony architektów oraz przedstawicieli różnych mediów.
Podczas ostatniego, marcowego spotkania z dobrym wzornictwem OKK! Design wzięło udział przeszło 120 osób z branży wnętrzarskiej. Było relacjonowane w 60 różnych tytułach prasowych i portalach internetowych.

Goście Specjalni OKK! design:

Robert Majkut – designer, wykładowca, felietonista, juror, ekspert w Think Thank. Od 20- tu lat Dyrektor Generalny w firmie Robert Majkut Design – cenionej firmy w branży kreatywnej w Polsce oraz współwłaściciel firmy i główny projektant w brytyjskiej firmie Whaletone Ltd. Z wyróżnieniem ukończył liceum plastyczne na kierunku Form Użytkowych, studiował architekturę na Politechnice Szczecińskiej, rysunek na ASP i kulturoznawstwo na UAM w Poznaniu. Specjalizuje się w tworzeniu zintegrowanych projektów i narzędzi zarządzania wizerunkiem miejsc i instytucji, projektował dla Valentino, Open Finance, Noble Bank, Alior Bank, PKO Bank Polski, Multikino, Grupa ITI, Orange Sky Golden Harvest, Kolosej, Kronverk Cinema, T-mobile, Plus, Time Trend, ING i wielu innych. Zajmuje się projektowaniem wnętrz, produktów, branding’iem, kreacjami architektonicznymi oraz scenografią teatralną i baletową. Wyróżniany i nagradzany np. w 2004 roku British Council przyznało mu miano „Rising Star”, w 2007 Elle Style Awards nominację „dobry design” a w 2015r laureat European Property Award za projekt Multikino Złote Tarasy.

Raphael Loubaton – Development Manager ikony francuskiego wzornictwa, marki Petite Friture. Petite Friture, założona przez Amélie du Passage, kreuje trendy na rynku akcesoriów wyposażenia wnętrz od 2009 roku. Produkty tej marki można corocznie oglądać na wystawach międzynarodowych targów, tj. IMM Cologne, Maison & Objet Paris, Salone Internazionale del Mobile in Milan oraz Stockholm Furniture Fair.

Wśród projektantów Petite Friture znajdują się m.in. takie nazwiska jak: Claesson Koivisto Rune, Sam Baron i Noé Duchaufour Lawrance. Kreatywność i pomysłowość to wyznaczniki marki Petite Friture, a bazują głównie na talencie młodych projektantów zarówno z Francji, jak i innych krajów. Istotny moment dla marki Petite Friture stanowiło wprowadzenie do oferty lamy „Vertigo”, która szybko zdobyła uznanie klientów.

O współpracy z inwestorami i architektami opowie Zdzisław Sobierajski. Przedsiębiorca, ekspert PARP w dziedzinie przetwórstwa tworzyw sztucznych, technologii kompozytowych, implementacji wzornictwa przemysłowego i projektowania usług oraz procesów wdrożeniowych w sektorze MŚP. Organizator projektów wdrożeniowych oraz prowadzący program stażowy dla młodych projektantów (www.sobierajski.pl)

Wstęp wolny! Do zobaczenia!

13. 06. 2016 r., godz. 13.00 – 20.00 ,
MYSIA 3, Warszawa (www.mysia3.pl)

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter