Amerykańsko – włoski mariaż stylu w centrum Warszawy w Otto Pomieri

Mija rok od kiedy po raz pierwszy usłyszeliśmy o tej niezwykłej restauracji serwującej dania kuchni włoskiej. Otto Pompieri lub jak ktoś woli Ośmiu Strażaków w momencie otwarcia postawiło na oryginalne włoskie produkty. Świeże owoce i warzywa oraz niepowtarzalny klimat i design. Postawiło… jak się okazuje z sukcesem.

Stylowe połączenie

Odwiedzając tę nietuzinkową przestrzeń ma się wrażenie przeniesienia do restauracyjnej rzeczywistości, trochę rodem z amerykańskich filmów. Widać tu wyraźny wpływ stylu Wes Andersona połączonego z klimatem najlepszych rzymskich restauracji. Wygodne, turkusowe kanapy, na których ma się ochotę przesiedzieć cały dzień. Masywne, szerokie stoły, przy których możemy zasiąść z całą rodziną lub przyjaciółmi. Czerwone elementy dekoracyjne, w tym lakierowane powierzchnie barów i oczywiście strażacki plac zabaw. Całość wygląda luksusowo i przytulnie, zarazem będąc jasną i pełną powietrza przestrzenią.

Strażacki plac zabaw

Otto Pompieri dba o wszystkich swoich klientów, zarówno tych dorosłych jak i najmłodszych. To właśnie z myślą o dzieciach powstało miejsce, w którym mogą spędzić czas. Nie tylko na jedzeniu ale również doskonałej zabawie. Jeżeli przybywacie do Ośmiu Strażaków całą familią powinniście pierwsze swe kroki skierować na poziom -1, gdzie obok części restauracyjnej usytuowany jest strażacki plac zabaw. Duma Otto Pompieri i istotny element tego miejsca, który docenią wszyscy rodzice. Jest to bez wątpienia największy strażacki plac zabaw ze zjeżdżalnią i basenem wypełnionym kulkami, jaki powstał na warszawskiej mapie kulinarnej. Dający chwilę oddechu rodzicom i wspaniały czas ich pociechom.

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter