Apartamenty w zabytkowym kompleksie dawnego Browaru Vettera w Lublinie

Apartamenty w zabytkowym kompleksie dawnego Browaru Vettera w Lublinie

APARTAMENTY browar perła położone są w zabytkowym kompleksie dawnego Browaru Vettera w Lublinie, niecałe 10 minut pieszo do urokliwego Starego Miasta. Na nas wnętrza zrobiły ogromne wrażenie. To miejsce idealnie pokazuje, że nie trzeba niszczyć tego co stare czy zabytkowe. Trzeba wykorzystać potencjał i z dokładnie takiego samego założenia wyszli właściciele apartamentów.

W zabytkowych budynkach Browaru Perła zlokalizowano 7 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni od 25 m2 do 62 m2. Nowoczesne, komfortowe pomieszczenia zaskakują otwartą przestrzenią, w której dominuje wielofunkcyjna kostka kryjąca, w której mieści się m.in.: kuchnia, toaleta, łazienka, oraz szafa. Większe apartamenty posiadają dodatkowe pokoje – sypialnie o stonowanej szarej kolorystyce, w których łóżka umieszczono na specjalnych podestach. Przestrzeń podzielona jest na dzienną, pełną jasnych barw i kontrastujących z nimi roślin oraz nocną, wyciszoną z wytłumionym, ciepłym światłem.

Apartamenty sąsiadują z Perłową Pijalnią Piwa – firmowym lokalem, w którym serwowane są wszystkie gatunki piwa warzone w browarach w Lublinie i Zwierzyńcu. Na wszystkich, którzy zechcą zgłębić wiedzę dotyczącą produkcji złotego trunku czekają Podziemia Browaru – specjalna trasa turystyczna po pomieszczeniach, w których od połowy XIX wieku do całkiem niedawna warzono piwo.

Latem odwiedzający Apartamenty mogą wziąć udział w plenerowych pokazach filmowych na dziedzińcu browaru w ramach Kina Perła lub bawić się na którejś z imprez plenerowych odbywających się na terenach zielonych za browarem.

Jeśli odwiedzicie to miejsce – koniecznie dajcie nam znać!

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter