Bajkowy świat w pokoju dziecka

Bajkowy świat w pokoju dziecka

Pojawienie się na świecie dziecka to najpiękniejszy czas dla jego rodziców. Emocjonującym i godnym celebracji procesem jest urządzanie dla niego pokoju. Ciepły i przytulny wystrój wnętrza jest dziełem autorki projektu Martyny Rymowicz White Interior Design oraz Michaliny Koniecznej, która jest pomysłodawczynią i realizatorką.

Niektóre motywy i elementy wystroju nasuwają się natychmiast. Warto trzymać się pierwszego pomysłu jaki podsuwa głos intuicji,pasji i miłości. Mama Mieszka wymarzyła sobie pokój, dla którego bazę stanowi fototapeta Zaczarowany Ogród, od kidstown.pl i meble z kolekcji Moon od firmy Pinio.

Wybrane przez panią Michalinę łóżeczko Moon wyróżnia się niezwykłą sekwencją otworów co czyni je uroczym i nowoczesnym, współgra z drzewnym wzorem tapety. Dla rodziców niemowlaka szczególnie pomocny jest regulator wysokości materaca, umożliwiający zawieszanie go na trzech poziomach wysokości. Z kolei możliwość demontażu boku łóżeczka, umożliwia przekształcenie go na tapczanik. Mieszko będzie mógł korzystać z mebla w późniejszym okresie, gdy już zacznie się samodzielnie poruszać. Dzięki takiej technologii meble Pinio rosną wraz z dziećmi.

Komoda z kolekcji Moon współtworzy spokojny charakter pokoju stylem oraz technologią wykonania. Jest wygodna w użytkowaniu a szuflady wyposażono w system cichego zamykania. Wartości funkcjonalnej dostarcza jej dodatkowa, demontowalnanakładka do przewijania.

Oprócz tapety, w którą Mieszko uwielbia się wpatrywać, CottonBallLights i książki dla dzieci to zestaw,tworzący ciepłą i bajkową atmosferę. Spójność i delikatność wystroju pobudza wyobraźnię i uspokaja. Gdy  Mieszko podrośnie, z łatwością wyrazi swój charakter i upodobania wypełniając przestrzeń ulubionymi zabawkami i ozdobami.

 

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter