Baltic Wood: podłogi drewniane inspirowane modą

Baltic Wood: podłogi drewniane inspirowane modą

Nagrodzona podłoga dębowa DESIRE z kolekcji trójwarstwowych podłóg drewnianych The Miracles Collection marki Baltic Wood została wyróżniona przez Jury konkursu Red Dot Award w kategorii Product Design za najwyższej jakości wzornictwo przemysłowe. Jest to połączenie niezwykle funkcjonalnej trójwarstwowej konstrukcji, doskonale precyzyjnych wymiarów i nowoczesnego bezklejowego systemu montażu z oryginalnym i dopracowanym uszlachetnieniem drewnianej powierzchni (zastosowana brązowa bejca, przecierany biały olej ECO, szczotkowanie) zamkniętym subtelną mikrofazą.

Podłoga Desire to jedna z trzech podłóg drewnianych na świecie i pierwsza z Polski nagrodzona w tym prestiżowym konkursie. To ogromny sukces. Znaleźliśmy się w gronie wybitnych projektantów, wizjonerów, jednym słowem – wśród elity świata designu. Red Dot Award dla Baltic Wood to także najlepszy dowód skutecznej realizacji działań firmy opartych o dwa kluczowe filary: JAKOŚĆ oraz FASHION & DESIGN– zaznacza Elżbieta Szydłowska, Członek Zarządu, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w firmie Baltic Wood.

Ponadprzeciętna jakość znana i doceniana jest przez naszych klientów od lat. Red Dot Award to jednak dodatkowe potwierdzenie, że podłogi Baltic Wood łączą w sobie funkcjonalność i najwyższą precyzję wykonania z najaktualniejszymi, najmodniejszymi trendami i rozwiązaniami estetycznymi.

Podłoga Desire to tylko jedna z szerokiego wachlarza wyszukanych kompozycji dostępnych w ofercie Baltic Wood. Oprócz designerskich podłóg trójwarstwowych The Miracles Collection z odważnymi i nieszablonowymi uszlachetnieniami, w portfolio firmy znajduje się m.in. kolekcja podłóg z drewna litego Sélection du Sommelier; propozycja unikatowych, artystycznie postarzanych podłóg trójwarstwowychTimeless Collection, a także kopozycje ultrwawytyrzmałych podłóg trójwarstwowych z No Limits Collection.

 

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter