Bang & Olufsen: uhonorowanie kultowej tradycji wzornictwa i rzemiosła

Kunsztownie wykonane listewki z drewna dębowego na froncie tworzą ciepły, organiczny kontrast dla ciemnej i chłodnej tafli szkła oraz kwadratowej ramy, która obejmuje wszystkie dźwięki i obrazy z czystą precyzją. Zobaczcie nowość od Bang&Olufsen. BeoVision 14 w obu wielkościach ekranu – 40 i 55 cali, wyposażony jest w ledowy ekran LCD z antyodblaskową szybą, która tłumi refleksy o ponad 98%. Dodatkowo telewizor zawiera wyszukane technologie dla zapewnienia idealnego obrazu i dźwięku, podczas oglądania fimów, słuchania muzyki czy gier.

Konstrukcja ultra cinekich listewek pokrywających trójdrożne głośniki w BeoVision 14, wymaga niezwykle precyzyjnej obróbki, naginającej granice wytrzymałości materiału i wymagającej użycia wyłącznie dębiny bez żadnej skazy. Ciepła, drewniana oprawa głośnika wywodzi się z naszych doświadczeń akustycznych z kultowymi głośnikami BeoLab 18, które wykańczane są podobnymi listewkami z dębiny.

Jako alternatywa dla dębowych listewek, dostępne są maskownice z tkaniny, w wielu wersjach kolorystycznych by dostosować BeoVision 14 do każdego wystroju wnętrza.

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter