BeeDesign: lampa z jednego kawałka drewna

BeeDesign: lampa z jednego kawałka drewna

BeeDesign to polska marka, łącząca w sobie zamiłowanie do dobrego designu, rzeczy prostych i ciekawych w swojej formie. Stawiają na wysoką jakość i szczerość materiału a ich celem jest tworzenie rzeczy wyjątkowych, które sprawdzą się w każdym wnętrzu i kontekście.

BeeDesign tworzy rodzeństwo, Patryk i Ola. Oboje ukończyli Architekturę i Urbanistykę na Wydziale Architektury w Białymstoku. Są projektantami a ich zawód ich pasja.

SingleRope to minimalistyczna lampa lina opierająca się na idei naturalnego designu, którego głównymi założeniami jest korzystanie z dóbr natury i prostota. Na lampę składa się przewód elektryczny opleciony naturalnym sznurkiem, tworząc wrażenie grubej, skręcanej liny oraz drewniane elementy w postaci obudowy oprawki i podsufitki.
Jako że lampy wykonywane są z jednego kawałka drewna, każda jest inna, wyjątkowa i niepowtarzalna pod względem koloru i występujących słojów.

Drewniane elementy to lity modrzew, dąb, orzech bądź denya, natomiast liny występują obecnie w 3 wersjach kolorystycznych: biała i czarna bawełniana bądź naturalna lina jutowa. Niebawem w ofercie BeeDesign zagoszczą nowe kolory lin.

Lampa SingleRope to nowe spojrzenie na lampy typu kabel w oplocie gdzie cienki, kolorowy oplot zastępuje gruba, skręcana lina, która zmienia całkowicie wygląd i charakter lampy. Lampy ze swoją surowością idealnie wpasowują się w styl skandynawski, nowoczesny, industrialny jak i w tradycyjną wiejską chatę. Stanowią niebanalny element dekoracyjny, który z pewnością nada charakteru każdemu wnętrzu.

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter