Belmam: meble i dodatki z drewna i drutu

Belmam: meble i dodatki z drewna i drutu

Belmam to polska marka, stworzona przez Izabelę Adamowicz, która w 2017 roku znalazła się w gronie pięćdziesięciu najbardziej kreatywnych ludzi w Polsce wg Brief.

Historia marki Belmam zaczęła się w zakładzie męża Izabeli, który produkuje części do lokomotyw, to tutaj Belmama wykorzystując zastane narzędzia, stworzyła pierwsze projekty do pokoiku swojej córki. Dziś meble i akcesoria Belmam można kupić w jej sklepie internetowym. Projekty Belmam zdobyły znaczące w branży dziecięcej wyróżnienia m.in: Nagrodę Rodziców 2017 za Organizer Jimi, Znak Jakości KidZone 2017, Customer Awards 2017 World of Kids Furniture oraz wyróżnienie „Produkt rekomendowany” w Konkursie Instytutu Wzornictwa przemysłowego „Dobry Wzór 2017”.

Koniecznie zajrzyjcie na Instagram Belmam tam zobaczycie, jak mieszka Belmama z rodziną i w jaki sposób wymyśla swoje projekty oraz ich zastosowanie. Można też z nią pogadać, zapytać o aranżację własnej przestrzeni i dobór kolorystyki czy wielkości danego mebla do konkretnego wnętrza. Izabela zawsze doradzi!

A teraz zobaczcie kilka projektów, które szczególnie nam się spodobały!

Organizer Jimi, obok organizera Mimi, to jeden z bestsellerów w sklepie belmam.pl. Powstał z myślą o rozwoju i kreatywności zarówno dzieci, jak i dorosłych. Jest uniwersalny: możemy go stosować w pokoiku malucha, ale również w kuchni, salonie, sypialni, korytarzu, w biurze i home office. Pozwala wprowadzić doskonałą organizację przedmiotów, tak aby zawsze były pod ręką.

Jimi posiada “wykratkowaną” przestrzeń, na której można zawieszać np. plannery, zdjęcia, przepisy, listy zakupowe wszelkie oraz trzy “kieszonki” na książki, zeszyty itp.

Regał druciany z mobilnym boksem SHIFT #2 ten drewniany, dzielony w połowie boks jest mobilny i można go ustawiać w dwóch kombinacjach, które zmieniają charakter metalowego regału:

  1. ustawiamy boks otwartą częścią do frontu, w charakterze półki eksponującej zawartość
  2. ustawiamy boks otwartą częścią do góry, dzięki czemu mamy dwie „skrzynie”, których zawartość nie jest widoczna

Regał możemy dodatkowo rozbudowywać w drobne elementy ułatwiające organizację:

– haczyki, klipsy, koszyczki można przyczepiać do drutu,

– druciane koszyki możemy dostawić do części drewnianej.

 

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter