Beyond the wall: zielone ściany

Beyond the wall: zielone ściany

Marka Beyond the wall powstała z miłości do sztuki oraz chęci tworzenia unikatowych przedmiotów i dekoracji. Swoimi produktami chcą zaskakiwać, pobudzać wyobraźnię i przede wszystkim kreować przestrzeń. Fascynuje ich aranżacja wnętrz, scenografia, rzeźba, światło, forma i przestrzeń, otaczający nas świat z jego wielowymiarowością i zmiennością. Nie potrafią inaczej. Tak powstają ich kolekcje i produkty.

W dobie wszechobecnej masowości i powielania wzorów proponują design, oryginalność oraz wysoką jakość oferowanych produktów. Nie interesują ich gotowe rozwiązania. Obserwują, eksperymentują, szukają, odkrywają. Z ciekawością, zaangażowaniem i pasją.

Modułowe zielone ściany ze sztucznych roślin to ich autorski produkt czerpiący inspiracje z natury, scenografii i sztuki użytkowej. Ich dekoracje są alternatywą dla coraz modniejszych zielonych ścian z naturalnej roślinności. Wszystkie wykonywane są ręcznie w oparciu o autorskie pomysły, specjalistyczną wiedzę i wieloletnie doświadczenie.

Dużą zaleta produktów jest fakt, iż rośliny nie wymagają specjalistycznej pielęgnacji, zaś moduły można montować i demontować wiele razy bez szkody dla jakości produktu. Ponadto każdy moduł jest „zaprojektowany” poprzez ręczne układanie kompozycji roślinnej. Daje to gwarancję efektu, który jest od początku niezmienny. Wielkość modułów dopasowywana jest do projektu, a ich wielokrotność pozwala na zabudowanie dużych powierzchni, a także tworzenie przestrzennych kompozycji. Wszystkie produkty powstają z wyselekcjonowanych roślin i kwiatów aby zapewnić najlepszy efekt końcowy.

Gotowe moduły są lekkie i proste w montażu, nie wymagają przygotowywania odpowiedniego podłoża, wilgotności, nasłonecznienia, specjalistycznej pielęgnacji ani wyszukanych narzędzi do montażu. Jedną z największych zalet, poza modułowością, jest wszechstronność zastosowania. Klientom proponują wybór wśród gotowych wzorów lub stworzenie nowego wzoru pod konkretne wnętrze.

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

Wpisz szukane słowo i kliknij enter