Biel, szarość i miedziane akcenty

Biel, szarość i miedziane akcenty

Mieszkanie projektu Agnieszki Karaś zostało wykonane w kolorystyce biało – szarej z  miedzianymi akcentami.  Z resztą taka była wizja klientki: skromnie z dużą ilością bieli i szarości, najlepiej w skandynawskim stylu. Skromne wykończenie wzbogacają markowe dodatki  do wnętrza. Szczególną uwagę przywiązano do oświetlenia: do jadalni wybrano lampy Hübsch, do sypialni – kinkiety GAME marki House Doctor, a do łazienki i WC – betonowe oprawki z firmy NAP.

W łazience, do wykończenia ścian użyto modnych gresów heksagonalnych. Wzór heksagonów został powtórzony na tafli szkła pomiędzy meblami w kuchni. Zarówno łazienkę, jak i WC wyposażono w  taborety z drewna antycznego, które wprowadziły do wnętrza, swoją ciepłą barwą, równowagę kolorystyczną.

Białą zabudowę kuchni z lakierowanymi na wysoki połysk frontami szafek dopełnia blat imitujący beton. Kilka kuchennych dodatków miedzianych, w tym rondel i patera na owoce, nawiązują charakterem do lamp w jadalni. Sofa i fotel w salonie są szare i w zestawieniu z drewnianym stołem i białymi krzesłami w jadalni tworzą stonowane wnętrze.

Łóżko w sypialni, wykonane wg indywidualnego projektu architektki, poprzez charakterystyczne wezgłowie współgra  z zygzakowatymi czarno – miedzianymi kinkietami. Poduszki, pledy, stolik z lampką nocną, duża ilość książek przy łóżku tworzą sypialnię przytulną i spójną, w swoim stylu, z całą resztą mieszkania.

Projekt / stylizacja / fotografie: Agnieszka Karaś AW WA

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter