Boho połączony z eklektyzmem

Boho połączony z eklektyzmem

Nowoczesne, lekkie, pełne ferii barw i tekstur – takie jest najnowsze wnętrze projektu Shoko Design. Inspiracją tego projektu była supermodelka – Kate Moss, która jest nie tylko ikoną stylu Boho w modzie, ale również prekursorką. Z niezwykłą dbałością o detale, inspirując jej strojami (frędzle, sznurki o grubym splocie) projektanci postanowili właśnie w taki sposób wystylizować Modern Boho. Projektanci starali się jak najlepiej połączyć najróżniejsze materiały i struktury – stuprocentowy eklektyzm.

Na podłodze, w całym mieszkaniu zaprojektowano litą, drewnianą podłogę, która tworzy piękną bazę dla reszty wnętrza. Aby dodać elegancki akcent wnętrza, w strefie jadalnianej, jedna ze ścian w salonie została udekorowana sztukateriami ściennymi. Nad stołem powieszono lampę francuskiego designera – Serga Mouille, natomiast przy stole ustawiono krzesła firmy HAY o kubełkowym kształcie.

W pozostałej części mieszkania znajdują się trzy łazienki oraz trzy sypialnie, gabinet pełniący rolę pokoju gościnnego. Dużą część mieszkania zajmują ciągi komunikacyjne, projektanci postanowili wykorzystać ich przestrzeń do przechowywania. Dzięki temu mamy dwie przestronne garderoby.

Foto. Małgorzata Opala

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter