Brahman’s Home w Space Design

Brahman’s Home w Space Design

Jakiś czas temu pisaliśmy już o nowej marce Brahman’s Home, tym razem dotarła do nas informacja gdzie będzie można zobaczyć meble na żywo – co nie ukrywamy – bardzo nas ucieszyło. Debiutancka kolekcja mebli oraz dodatków będzie dostępna w sprzedaży w warszawskim showroomie Space Design. W przestrzeniach Space Design pojawiają się wyłącznie wyselekcjonowane marki prezentujące najwyższej jakości wzornictwo. Kolekcja Brahman’s Home będzie dostępna w warszawskim showroomie od 26 października (Plac Dąbrowskiego 8, przy Ambasadzie Republiki Włoch).

Brahman’s Home to klasyczne, czyste formy i wysokiej jakości, naturalne materiały. Ideały marki można zamknąć w inspirowanym filozofią Dalekiego Wschodu motywie połączenia Pięciu Elementów: kamienia, drewna, skóry, szkła i metalu. Dzięki ich harmonii powstają meble  o ponadczasowej estetyce i wysokiej trwałości. Inauguracyjna kolekcja Brahman’s Home składa się z 21 elementów: stołów, stolików, krzeseł, szafek i dodatków. Wykonana jest w całości ze szlachetnych, naturalnych materiałów, które powierzono w ręce doświadczonych, polskich rzemieślników. Wykorzystane surowce to m.in. słynny marmur Carrara, drewno orzecha amerykańskiego oraz stal szlachetna pokryta 24-karatowym złotem. Wszystkie materiały pochodzą od renomowanych dystrybutorów, kolekcję wyprodukowano
z poszanowaniem zasad ochrony środowiska oraz fair trade. Twórcami marki są bracia Marek i Grzegorz Zbroszczykowie. Dyrektorem kreatywnym marki, a zarazem autorem premierowej kolekcji jest Wojciech Łanecki z Sir Henry Studio.

Przypomnijcie sobie piękną sesję wizerunkowa autorstwa Soni Szóstak – młodej, utalentowanej fotografki, która miała już okazję współpracować z tak renomowanymi tytułami jak: Vogue Italia, Rolling Stone czy Interview Magazine. Inspiracją dla sesji był kanon sztuk pięknych oraz mistrzowskie rzemiosło i elegancja mody haute couture. Sesję zrealizowano w pałacowych wnętrzach zabytkowego Chateau de Gudanes we francuskich Pirenejach.

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter