ZA CHWILĘ ZMIENIMY WSZYSTKO – warsztaty z Robertem Majkutem

ZA CHWILĘ ZMIENIMY WSZYSTKO – warsztaty z Robertem Majkutem

Robert Majkut światowej sławy designer, znany m.in z autorskiego projektu fortepianu Whaletone, poprowadzi warsztat  i wykład pod wspólnym tytułem: ZA CHWILĘ ZMIENIMY WSZYSTKO na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi 22 kwietnia 2016 r. o godz. 12:00.

Wykład i warsztaty prowadzone przez Roberta Majkuta odbędą się podczas spotkania pod hasłem: „Design thinking czyli myślenie projektowe” w ramach cyklu „Łódzkie Promuje Start’upy”.

Design, w swoim znaczeniu, rozlał się po wszystkich rodzajach naszej aktywności, od metodyki po uczestniczenie, od sposobu rozwiązywania problemów po manipulacje społeczne” – zwraca uwagę Robert Majkut, światowej sławy designer, właściciel Robert Majkut Design. „Design stał się elementem życia, który dotyka wszystkich jego aktywności, mając realny wpływ na język komunikacji, sprawność działania, szybkość postępu, przyjazności rzeczy i miejsc. Rola projektanta jest istotna w coraz większej skali, odpowiedzialność projektowa rozkłada się na całą rzeczywistość, a nasza grupa zawodowa znajduje się w sytuacji bezprecedensowej” – dodaje.

Uczestnicy będą mogli także posłuchać konferencji: Design thinking jako metoda tworzenia nowych produktów i usług (Przemysław Hałub Desigthinking.pl) oraz Design Thinking według Google czyli Creative Skills for Innovation (Google Polska). Konferencje są otwarte, natomiast w warsztacie weźmie udział 20 uczestników wyłonionych na podstawie kolejności zgłoszeń i oceny portfolio.
Organizatorem spotkań jest Urząd Marszałkowski w Łodzi, a ich odbiorcami studenci, absolwenci oraz wszyscy, którzy są zainteresowani tematyką designu w start’upach.

„Design thinking czyli myślenie projektowe”

Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi

22.04.2016 r.

Warsztaty: 12:30 – 14:30

Wykład: 15:00 – 15:30

Aula/ Centrum Promocji Mody

ul. Wojska Polskiego 121, Łódź

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter