Cytryna Design: niebanalne dekoracje i wzory

Już za samą nazwę ich lubimy 🙂

Cytryna Design powstała z zamiłowania do rzeczy pięknych i oryginalnych. Skupiając się na niebanalnych dekoracjach i wzorach, tworzy świat widziany oczami wyobraźni. Istnieje dzięki wspólnej pasji trzech osób o różnych umiejętnościach. Starają się dobrze działać na każdej płaszczyźnie naszej firmy. Skupiają się na dobrym projekcie oraz wychodzą do ludzi poprzez realizację ich własnych pomysłów.

Są otwarci na nowości i wiodące trendy, lecz ich prace są w większości inspiracją nimi, a nie ich kopią. Nieco szaleni, zwariowani, z głowami pełnymi pomysłów, tworzą przedmioty, których zadaniem jest odmienić otaczającą nas przestrzeń. Mimo iż większość ich prac to typowe dekoracje pokoju dziecięcego, to jednak nie stawiają sobie tego za priorytet. Wciąż szukają, inspirują się, udoskonalają, gdyż chcą aby każdy znalazł tu coś dla siebie.

Poszewki na poduszki
2 formaty – dla poduszek 40×40 oraz 50×50
Wykonane są z materiału o nazwie Evolon® Dzięki swej niezwykle gęstej strukturze zbudowanej z ciasno splecionych mikrowłókien, materiał ten tworzy warstwę ochronną przeciw alergenom wytwarzanym przez roztocza, a ponadto jest oddychający, przyjazny dla środowiska i szybko schnący. Poszewki zapinane na suwak.

Leżak
Leżak wykonany z litego drewna sosnowego w połączeniu z bardzo mocną tkaniną o ciekawym wzorze. Posiada 3-stopniowy system regulacji oparcia (z dodatkowym zabezpieczeniem z tworzywa) oraz możliwość prostej wymiany grafiki. Wielkość zadrukowanego materiału to 43cm x 136 cm. Odpowiedni zarówno na balkon, jak i do ogrodu czy na plażę.

Plakat/ilustracja autorska
Drukowany na wysokiej jakości papierze fotograficznym. Doskonały do dekoracji pokoju dziecięcego, ale i nie tylko.

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter