Design, jakość i funkcjonalność czyli BoConcept Design Icons

Design, jakość i funkcjonalność czyli BoConcept Design Icons

Czym jest ikona? Co sprawia, że niektóre przedmioty uważane są za wzory do naśladowania? Kiedy mebel wykracza poza ramy codzienności i staje się czymś naprawdę wyjątkowym? Gdy zdobywa aprobatę wymagających klientów, mogących wybierać z niemal nieskończonej palety możliwości – tak jak to miało miejsce w przypadku BoConcept Design Icons. Produkty te – w tym krzesła Adelaide i Imola, sofa Mezzo, stół Milano oraz biurko Cupertino – to doskonałe przykłady kilkudziesięcioletniego zaangażowania marki BoConcept w design, jakość i funkcjonalność. To światowe bestsellery, sprawdzeni na rynku bohaterowie, przedmioty o udokumentowanej historii zdobienia nowoczesnych mieszkań. Te stanowiące kwintesencję umeblowania przedmioty są czymś więcej niż tylko przykładem świetnego designu – są BoConcept Design Icons.

Design Icon no. 1
Mebel jak piłeczka tenisowa – fotel Imola

Od eleganckiej formy po wysublimowane przeszycia. Zainspirowany piłeczką tenisową Henrik Pedersen, stworzył fotel jedyny w swoim rodzaju. Wyjątkowy komfort został osiągnięty dzięki doborze wysokiej jakości materiałów oraz precyzyjnej konstrukcji. Każdy fotel można dobrać do swoich indywidualnych potrzeb. Duży wybór tekstyliów oraz kolorów pozwala na stworzenie mebla, który będzie spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Design Icon no. 3
Kwintesencja wygody i luksusu – sofa Mezzo

Sofa Mezzo to kwintesencja luksusowego wypoczynku. Gładkie linie oraz dopracowane detale, wynoszą ją na nowy poziom komfortu. Jest nowoczesna oraz w pełni dostosowana do potrzeb użytkowników. Ten mebel spełnia wszelkie oczekiwania. Sofa Mezzo posiada unikalne regulowane poduszki, można więc, w zależności od nastroju, wygodnie siedzieć lub leżakować. Siedziska są tak samo wygodne, jak i stylowe. System modułowy pozwala na idealne dopasowanie do każdego pomieszczenia. Tam gdzie spotka się piękno z funkcją pojawia się Mezzo – sofa idealną.

Design icon no. 4
Forma, komfort i siła charakteru – krzesło Adelaide

Henrik Pedersen zaprojektował krzesło mające wszystko – kształt, wygodę oraz charakter. Forma zaczerpnięta z natury, jego kształt zainspirowany żołędziem. Idealny komfort, który jest osiągnięty dzięki dobrym projektem formy, konstrukcji oraz doborem materiałów. Charakter, bo daje niemal nieograniczone możliwości konfiguracji. Ta ikona designu BoConcept to nowoczesne krzesło stworzone z myślą o nowoczesnym życiu.

Design Icon no. 6
Najpopularniejszy stół BoConcept – stół Milano

Inteligentny design. Ta idea przyświecała Mortenowi Georsgenowi kiedy tworzył projekt stołu Milano dla BoConcept. Perfekcyjne proporcje oraz innowacyjne detale, to tylko niektóre z zalet, dzięki którym stół Milano znalazł swoje miejsce w ponad 143.000 domach na całym świecie. Każdy egzemplarz można dostosować do indywidualnych potrzeb, możesz wybierać spośród różnych kolorów i opcji nóg oraz blatów. Funkcja rozkładania jest bardzo łatwa w użytkowaniu, a dodatkowe blaty są często wbudowane w stół, dzięki czemu nie trzeba przeznaczać dodatkowego miejsca na ich składowanie. Najwyższej jakości materiały sprawiają, że Milano to nie tylko zwykły stół, to też kwintesencja dobrego stylu.

Design Icon no. 7
Perfekcyjne dzieło! – biurko Cupertino

Dlaczego biurko Cupertino otrzymuje tytuł BoConcept Design Icon? Ponieważ to po prostu wspaniałe dzieło! Ponieważ Rene Hougaard zaprojektował mebel tak samo funkcjonalny, jak i piękny. Ponieważ w innowacyjny sposób łączy przestrzeń do pracy, przechowywania i słuchania muzyki, tworząc idealne rozwiązanie dla domowego biura.

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter