Długa Showroom: tu liczy się wnętrze

Długa Showroom: tu liczy się wnętrze

Coś dla zmysłów i coś dla ducha. Wyjątkowe produkty, profesjonalne usługi i coś specjalnego …. to wszystko znajdziecie pod adresem Długa 8/14 lok. 67 w Warszawie.

DŁUGA showroom to miejsce, w którym znakomicie poczują się wszyscy ci, którzy kochają pięknie żyć, którzy lubią unikalne rozwiązania i projekty, którzy szukają czegoś niepowtarzalnego i oryginalnego.

Architekci wnętrz, projektanci, dekoratorzy i inwestorzy znajdą tu szeroką gamę tapet, fototapet, tkanin dekoracyjnych i obiciowych, farb i tynków dekoracyjnych, mebli, oświetlenia, dekoracji, dywanów, porcelany, paneli ściennych i nietuzinkowych płytek ceramicznych oraz drewno z odzysku. Ze względu na często zaglądających tu zagranicznych turystów, a także „wzorniczy patriotyzm” właścicieli króluje tu dobry polski design. Wśród polskich marek dostępnych w showroomie można wymienić chociażby: MEESH, TAR, KASPA, Oskar Zięta, Malafor.

To, co wyróżnia DŁUGA showroom to także niezwykle szeroka gama usług, które pozwolą wpowadzić do każdego wnętrza autorskie, oryginalne rozwiązania. Realizacje z zakresu metaloplastyki, odlewnictwa, budowy i spawania konstrukcji metalowych, projektowania i wykonywania mebli w tym mebli tapicerowanych, szycia dekoracji okiennych, tapetowania, usług szklarskich, artystycznych malowideł ściennych – grono współpracujących z galerią rzemieślników i artystów zapewnia profesjonalne wykonanie nawet najbardziej nietypowych projektów. Produkty DŁUGA showroom powinny szczególnie przypaść do gustu zwolennikom stylu industrialnego – wiele tu metalu, porozbiórkowego drewna i innych nietypowych materiałów.

Taka oferta wynika z założeń twórców showroomu, którzy chcieli w pełni realizować wizje swoich klientów projektujących i urządzających wnętrza: od koncepcji po kompleksowy montaż, niezależnie od tego czy są to przestrzenie mieszkalne czy użyteczności publicznej. Architekci i projektanci mogą tu przyjść ze swoimi klientami i na pewno, znajdą na Długiej nie tylko dobre wzornictwo, wysoką jakość i niemal nieograniczony wybór, ale także profesjonalną i kompetentną obsługę, miłą atmosferę, miejsce do spotkań przy dobrej kawie i pysznych ciastkach.

DŁUGA showroom to również nietypowa współpraca z MIND Room – dzieląca tą samą przestrzeń pracownią rozwoju osobistego. Czy tworząc piękne wnętrza można zaniedbywać własne wnętrze? Warto zmieniać na lepsze i jedno, i drugie! Wiedza i kompetencje doświadczonego psychologa mogą tu być z pewnością cenną pomocą, a spotkania z nim okazją do lepszego zrozumienia siebie.

Udostępnij ten artykuł
Wpisz szukane słowo i kliknij enter