Ekologiczny zegar dla fanów muzyki

Ekologiczny zegar dla fanów muzyki

Winylowe zegary ścienne i akcesoria marki Disc’O’Clock Polska wyprodukowane są wyłącznie z materiałów z odzysku. Do ich produkcji projektanci używają tylko płyt winylowych, które są porysowane lub zniszczone i nie mogą dłużej spełniać swej pierwotnej funkcji odtwarzania muzyki. Co ciekawe wszystkie winyle są dostarczane przez zaprzyjaźnionych DJ-ów.

Każdy z artykułów jest przyjazny środowisku nie tylko dlatego, że pochodzi z recyklingu, ale także z uwagi na fakt, że do jego wygrawerowania użyto jedynie ekologicznych metod.

Zegary są projektowane i wytwarzane we Włoszech, co wyróżnia je spośród setek innych masowo produkowanych artykułów, a także pozwala kultywować słynną na całym świecie tradycję włoskiego rzemiosła.

Marka posiada w tej chwili dwie kolekcje:

Classic Collection

DISC’O’CLOCK to mariaż płyt winylowych z odzysku z niezliczonymi symbolami, które pozwalają tworzyć gustowne i unikatowe czasomierze. Każdy zegar jest ręcznie wykonany z płyty, dostarczonej przez zaprzyjaźnionego DJ-a. Każda płyta pochodzi z innej wytwórni i ma unikatową etykietę – wybierz jedną i pozwól swoim ścianom wyglądać oryginalnie.

Double Decker Collection

Dwupłytowa kolekcja Disc’o’Clock powstała z połączenia materiałów z odzysku i wysokiej jakości wykończenia, dzięki którym narodziły się stylowe zegary, które pozwolą Twojej ścianie wyglądać nieprzeciętnie i intrygująco.

A jeśli chcecie mieć na ścianie zegar z płyt winylowych swojego projektu – odezwijcie się do Disc’O’Clock – są otwarci na Wasze pomysły. Jest to też ciekawa i zdecydowanie oryginalna propozycja dla firm, które mogą na takim zegarze zamieścić swoje logo.

 

 

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter