FESTIWAL WNĘTRZ 2016 – Targi aranżacji i wyposażenia wnętrz

FESTIWAL WNĘTRZ 2016 – Targi aranżacji i wyposażenia wnętrz

Już po raz 10. mieszkańcy Krakowa i okolic będą mieli okazję uczestniczyć w Festiwalu Wnętrz, który odbędzie się 11-12 czerwca w Centrum Targowym Chemobudowa. Inspiracją dla Festiwalu Wnętrz 2016 są Kolory Roku instytutu Pantona – Rose Quartz i Serenity

Festiwal Wnętrz powstał z pasji do dobrego wzornictwa i szeroko pojętego designu. To platforma łącząca świat producentów, architektów i projektantów sztuki użytkowej z osobami aktualnie urządzającymi wnętrza swoich domów.

Na odwiedzających czeka mnóstwo atrakcji: oryginalnie zaaranżowane stoiska producentów, praktyczne porady architektów, panele seminaryjne prowadzone przez stylistów prestiżowych magazynów wnętrzarskich, dyskusje o nowoczesnej aranżacji przestrzeni, warsztaty rodzinne oraz konkursy i ciekawe nagrody.

Festiwalowi Wnętrz towarzyszyć będzie Strefa:polski dizajn – przestrzeń, w której zostaną zaprezentowane unikatowe realizacje polskich projektantów. Patronat nad strefą:polski dizajn objęła Dr Krystyna Łuczak Surówka – krytyk i historyk designu, designby.pl.

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter