Funkcjonalność od wejścia

Funkcjonalność od wejścia

Po całym dniu wielogodzinnej pracy, w domu należy przez chwilę pomyśleć o sobie. Przestrzeń 60 metrowego apartamentu zaprojektowanego przez Partner Design ma być oazą doświadczonego lekarza. Funkcjonalność już od wejścia jest dostosowana do potrzeb i przyzwyczajeń właściciela. Meble w holu, ze specjalną półką dosuniętą są do rogu tak, aby umożliwić odstawienie i oparcie dużej podręcznej torby.

Lekka forma podwieszanego blatu stanowiąca element przejściowy między strefą kuchni a salonu, ma służyć jako miejsce śniadań rano, a wieczorem miejsce chwilowej pracy. Wysokie regały na książki w zacisznym kącie zamykają przestrzeń  przy wyjściu na ogród.

Wnętrze zostało wykończone w ponadczasowych materiałach. Drewniane deski na podłodze, kamień na ścianach w holu i salonie a także kwarc na blatach sa „spięte” nowoczesnymi elementami. Lustra „rozbijają” optycznie przejście, metalowe konstrukcje podtrzymują meble a szarości betonów i szkło  nadają łazience męskiego stylu. Elegancji wnętrzu dodają lampy i umywalka w kolorze złota a szklane świeczniki i połyskujące tekstylia są jego dopełnieniem.

Foto. Zajączkowski Photography

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter