Holdis: spersonalizowany produkt na czterech nogach

Idea była bardzo prosta – dać klientom spersonalizowany produkt. Taki, który nawiązuje do ich charakteru, a przy tym idealnie pasuje do każdego wnętrza. Mowa tu o stolikach HOLDIS. Pierwsze produkty stworzone na Mazurach, dziś podbijają serca Polaków.

Pomysł zrodził się w głowie wood designera (jak mówi o sobie młody projektant) mniej więcej pół roku temu. Początki były trudne, a efekty końcowe ograniczały się do prostych stolików stworzonych ze starych desek. Kilka tygodni eksperymentowania doprowadziło w końcu do powstania marki HOLDIS.

Początkowym założeniem było kreowanie spersonalizowanych produktów na indywidualne zamówienie klienta. Wystarczył prosty szkic by stworzyć wyjątkowe marzenie na czterech nogach. Po niebanalnym starcie, marka wprowadza stały asortyment.

Obecna kolekcja 2016 promuje 3 modele stolików HOLDIS:

– Note – stolik o nowoczesnym kształcie z miejscem na notatki

– Nature – prosty stół na wysokich nogach z miejscem na ulubioną roślinę

– Warsaw – klasyczny stolik o blacie w kształcie granic Warszawy

Ostatnia pozycja z powyższej listy cieszy się największą popularnością. HOLDIS Warsaw, czyli prosty mebel o klasycznym kształcie jest znakiem rozpoznawczym marki. Całości charakteru dodają ręcznie wykonane, stalowe nogi Hairpin – nawiązujące do oryginalnego projektu z lat czterdziestych ubiegłego wieku.

Każdy ze stołów jest efektem zamiłowania do perfekcji i prostoty. Meble HOLDIS to także ręczna robota, niezastąpiona dla uzyskania tak koneserskiego efektu końcowego. Bo żadna maszyna nie jest w stanie włożyć tyle serca w wykonaniu produktu, co człowiek.

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter