HomeForm: wyjątkowa kolekcja poduszek dekoracyjnych

HomeForm: wyjątkowa kolekcja poduszek dekoracyjnych

HomeForm to polska marka stworzona przez zespół pozytywnie zakręconych projektantów, których pomysłowość i nietuzinkowe podejście do designu zaowocowało stworzeniem wyjątkowej kolekcji poduszek dekoracyjnych.

„Mimo, iż rynek branży tekstyliów się rozwija, to ciągle jeszcze brakuje w Polsce designerskich materiałów, z którymi można by poszaleć i nadać wnętrzu wyjątkowy charakter, to właśnie dlatego postanowiliśmy sami tworzyć wzory dla naszych poduszek”
– wspomina Katarzyna Majcher jedna z projektantek marki HomeForm.

Kolekcja poduszek wydaje się bardzo interesująca, projektanci bawią się kształtem oraz kolorami, zaskakując detalem i prostotą pomysłu. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie od spokojnych poduszek w odcieniach szarości z delikatnym wzorem, do tych bardziej odważnych z mocnym akcentem żółci czy czerwieni.

„Staramy się śledzić najnowsze trendy na rynku wnętrz i podążać za nimi. Często bywa tak, że przychodzi moda na jakiś kolor we wnętrzach i już po przemalowaniu mieszkania klient orientuje się , iż niestety trudno wtedy o jakiekolwiek dodatki. Dzięki temu, iż sami projektujemy i produkujemy nasze poduszki od początku do końca jesteśmy w stanie szybciej reagować na potrzeby naszych klientów” – mówi Katarzyna Majcher

Poduszki wykonywane są ze szczególną starannością, ze specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, które spełniają wszystkie wymagania dodatków kanapowych tzn. nie łapią tak sierści zwierząt, nie gniotą się, poszewki posiadają ukryty zamek dlatego można je łatwo wyprać. Dodatkowo projektanci zadbali aby wypełnienie poduszek było większe niżeli sama poszewka, co znacznie podkreśla walory i ładnie wypełnia całą poduszkę.

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter