Husarska Design Studio projektuje dla Bellamy

Husarska Design Studio projektuje dla Bellamy

Od przygotowania koncepcyjnych projektów dziecięcych mebli rozpoczęła się współpraca Husarska Design Studio z Bellamy. Najważniejszym zadaniem stojącym przed krakowskim studiem projektantów jest stworzenie kolekcji na targi Kind + Jugend 2016 Cologne.

Krakowscy designerzy po przygotowaniu projektów konsultowali je z matkami i dziećmi. „Przykładamy wielką wagę do tego, aby nasze produkty odpowiadały na oczekiwania i wyprzedzały potrzeby tej grupy. Kto bowiem może mieć wyższe wymagania od mam, które dla swoich pociech chcą jak najwyższej jakości i bezpieczeństwa?” – pyta retorycznie Jadwiga Husarska-Sobina, CEO Husarska Studio Design, również będąca matką. Po zebraniu wystarczającej ilości opinii i konsultacjach zespołu projektowego, projekty koncepcyjne zostaną przekazane do Bellamy. „Jesteśmy świadomi, że produkt będzie ewoluował. Plan prac został tak rozłożony, aby na każdy etap, w tym fazę badawczo-rozwojową przeznaczyć optymalną ilość czasu” – wyjaśnia Ewa Parafianowicz, członkini zespołu.

Docelowo, cała kolekcja dziecięcych mebli dla Bellamy ma być gotowa latem. Jej premiera nastąpi podczas wrześniowych targów Kind + Jugend Cologne 2016. To jedno z najważniejszych międzynarodowych branżowych wydarzeń, poświęconych produktom skierowanym do noworodków i dzieci.

Projektantki z Husarska Studio Design doskonale orientują się w dziecięcej tematyce. W tym roku otwarta została bawialnia Akukuu, stworzona w całości według ich projektu. Obecnie trwają prace nad projektami dla kolejnych bawialni tej krakowskiej sieci. Bellamy to polska marka oferująca eleganckie i wysokiej klasy meble dla niemowląt i dzieci sprzedawane obecnie w całej Europie.

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter