Husarska na Salone Internazionale Del Mobile 2017

Husarska na Salone Internazionale Del Mobile 2017

Tym razem na Targach Salone Del Mobile w Mediolanie – HUSARSKA DESIGN STUDIO zaprezentowała  nowe kolekcje, których charakter wpisuje się w światowe trendy. Wyczuć można było nowe trendy, które również mają odzwierciedlenie w projektach przygotowanych przez zespół Jadwigi Husarskiej.

Jak co roku Husarska Design Studio przygotowała projekty dla Paged Collection, na szczególną uwagę zasługuje kolekcja krzeseł i foteli modułowych MODU, której założenia projektowe wynikały z obserwacji i odpowiedzi na potrzeby użytkowników związane z prze aranżowaniem przestrzeni.

,,Zestaw MODU składa się z kilku wygodnych modułów siedzisk, które można łączyć w nieskończone konfiguracje” – wspomina Anna Sanetra jedna z projektantek. Krzesła łączą się ze sobą tworząc np. długie poczekalnie do miejsc publicznych lub bardziej intymne miejsca do siedzenia i rozmów z klientami.

Kolekcja OMNI zaprojektowana z myślą o ociepleniu przestrzeni biurowych łączy w sobie piękno naturalnych materiałów, co również wpisuje się w tegoroczne trendy. ,,Sklejkowe krzesło posiada 3 rodzaje podstaw, podłokietniki oraz zmienną tapicerkę w kilku wariantach kolorystycznych. Dzięki zróżnicowanym podstawą Omni sprawdzi się nie tylko jako krzesło biurowe, ale także jako hotelowe lub restauracyjne. Omni na drewnianych nogach doskonale ociepli domowe wnętrza” wspomina Klaudia Kasprzak – projektantka w Husarska Design Studio i autor krzesła OMNI.

Ogromne zainteresowanie osób odwiedzających targi wzbudziło krzesło ARGO. Tapicerowane siedzisko i oparcie z wygodnymi podłokietnikami kierowane jest do klientów ceniących sobie styl i wygodę. Atutem krzesła jest możliwość sztaplowania co ułatwia magazynowanie go i sprzątanie mieszkania.  Elegancka forma krzesła mimo solidnej dębowej konstytucji jest lekka wizualnie, dzięki czemu świetnie wpisuje się we wnętrze salonu czy jadalni.

Udostępnij ten artykuł
Wpisz szukane słowo i kliknij enter