Indemo: prosta forma i naturalne materiały

Indemo: prosta forma i naturalne materiały

Stworzenie mebla, który jest funkcjonalny i piękny to marzenie każdego projektanta. Setki a może nawet tysiące ofert na rynku powodują zawrót głowy, ale niekiedy trafia się na produkt, który jest naprawdę wyjątkowy. Prosta forma mebli firmy INDEMO oraz naturalne materiały, z których są wykonane sprawiają, że warto się przy nich na chwilę zatrzymać.

Stoły, biurka oraz regały wykonane są z drewna bukowego oraz dębowego, pokrytego olejami, które nadają subtelności i naturalnego wyglądu. Zamiłowanie do drewna nie jest przypadkowe, mimo tego że towarzyszy ludziom od zawsze, wciąż potrafi zaskakiwać a jego piękno jest nieustannie odkrywane. Wszystkie elementy wykonywane są w Polsce przez doświadczonych fachowców, zapewnia to bardzo dobrą jakość wykonania. Made in Poland.

Dlaczego meble INDEMO wpadają w oko i sprawiają wrażenie „dobrze wyważonych”? Jest mała tajemnica… wymiary kryją w sobie matematyczne obliczenia, a kluczem do ich odkrycia jest „złota liczba Fibbonacciego”.

Meble z serii IDURO zadomowią się w niejednym wnętrzu, można je spotkać w miejscu pracy, w salonie i w pokojach nastolatków. Wpisują się w styl nowoczesny, skandynawski a z drugiej strony ocieplą loftowe wnętrze.

INDEMO ma również ofertę dla najmłodszych. Drewniane półki LYKKE /szczęście/ z powodzeniem znajdują miejsce na ścianach w pokojach maluszków. Wyjątkowe z tego względu, że tylne ścianki ozdobione są autorskimi wzorami zaprojektowanymi przez palicka studio | wytwórnia dizajnu.

Dlaczego INDEMO? interior design modeling.

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter