Interpretacja współczesnego designu

Interpretacja współczesnego designu

Obierając za punkt wyjścia znak STOP, Frans Schrofer stworzył intrygujący wizualnie mebel, który momentalnie przyciągnie uwagę. Wyjątkowe grube szwy i sześciokątne podłokietniki łączą jakość wykonania i przywiązanie do detali, których możesz się spodziewać po BoConcept i Schroferowskiej przewrotności w interpretacji współczesnego designu. Nowatorskie, siedziska w kształcie diamentów dają pewność, że sofa zawsze utrzyma swój kształt, a ergonomiczne podparcia sprawiają, że to sofa w której siedzimy, a nie na której siadamy.

W pełni modułowa, więc można dostosować ją do swoich osobistych potrzeb; sprzedawana we wszystkich kolorach, materiałach i skórach dostępnych w ofercie BoConcept, sofa Monaco jest ekscytującym nowym elementem kolekcji BoConcept.

Frans Schrofer wyznacza kierunek holenderskiego designu od przeszło trzech dekad. Ten absolwent Design Academy Eindhoven tworzył dla wielu wiodących marek, jest też zdobywcą tegorocznej Red Dot Award. Jego studio projektowe, Studio Schrofer, ma swoją siedzibę w holenderskiej Hadze. Sofa Monaco to jego pierwszy wspólny projekt z BoConcept.

Udostępnij ten artykuł
Wpisz szukane słowo i kliknij enter