Jak tu miękko

Jak tu miękko

W poszukiwaniu nowych aranżacji ścian do biur lub mieszkań łatwo się zagubić. Mnogość produktów nie ułatwia decyzji, często powoduje wręcz zawrót głowy.  Formy kształty, kolory… Na co się zdecydować, czym się inspirować? Podpowiadamy! Bawcie się formą, kształtem, strukturą.  Niech ściany ożyją niech dają przyjemność nie tylko dzięki efektowi wizualnemu. Niech zaskakują w dotyku.

Formy do aranżacji ścian o różnorodnych kształtach i jednocześnie przyjemne w dotyku proponuje polski producent Fluffo. Design miękkich paneli ściennych 3d, przygotowanych w 19 różnych kształtach do aranżacji przestrzeni stwarza nieograniczone wręcz możliwości. Każdy, kto widział, ten wie, że przyjemnie jest zanurzyć palce we Fluffo, które przypominają w dotyku aksamit. Zaprojektowane, aby cieszyć, zachwycić i wzbudzić uśmiech. Fluffo to również 52 kolory, które dają okazję zabawy w ich łaczenie i zestawianie.  Do dzieła!

Miękkie panele Fluffo to również łatwy montaż i proste utrzymanie w czystości. Wystarczy odkurzacz i szczotka z włosem. Montaż paneli odbywa się za pomocą specjalnego, bezwonnego kleju, który nakładamy na panele i przykładamy je do ściany. Przyklejone. Już nie spadnie. Proste.

Potrzebujesz spokoju i ciszy? Żyjąc szybko, głośno, co raz częściej wielu z nas poszukuje rozwiązań wytłumiających dźwięk. Idealnym rozwiązaniem i pod tym względem będą panele Fluffo. Przebadane w Zakładzie Akustyki w Warszawie uzyskały klasę pochłaniania dźwięku „B”, co daje gwarancję bardzo dobrego pochłaniania dźwięku. Fluffo świetnie sprawdzi się m.in. w salach konferencyjnych, sypialniach, czy w pokojach odsłuchowych. Teraz możesz cieszyć się przytulnym, wyciszonym wnętrzem.

Fluffo, Fabryka Miękkich Ścian to nowość na rynku. Polski producent podbija rynek w sposób niesztampowy i nowoczesny.  Aranżacja z Fluffo to zabawa w kreację ściany a więc tworzenia przestrzeni na nowo. Trochę na przekór temu, co jest, co już było, na przekór nudzie.

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter