Jesień w HOUSE&more

Jesień w HOUSE&more

Styl HOUSE&more to nowoczesna klasyka, która łączy nawiązania do tradycyjnych wzorów ze współczesnym stylem życia. Oferta salonów i sklepu internetowego skierowana jest do miłośników ponadczasowych i przytulnie urządzonych wnętrz.

Marka Miloo Home, dostępna wyłącznie w HOUSE&more,  proponuje nowe kolekcje mebli i dodatków wnętrzarskich. Jak zawsze jesienią mocną stroną oferty są poduszki, pledy i koce. Do wyboru mamy przyjemne w dotyku wełny, miękkie bawełny i flanele oraz dzianiny o grubym splocie. Obok typowych dla sezonu zgaszonych kolorów, w kolekcji tekstyliów pojawia się również krata w ciepłych czerwieniach i pomarańczach oraz przywołujące wspomnienie wakacji kolory takie jak turkusowy, żółty i niebieski. Urozmaiceniem jest również graficzny motyw jelenia i dekoracyjne napisy. Wśród akcesoriów nie mogło zabraknąć kolekcji wikliny, kolorowego szkła oraz ceramiki, która często łączona jest z drewnem lub modną miedzią.

Nowości pojawiły się również wśród foteli, krzeseł i sof. Odnaleźć w nich można inspiracje artystycznymi loftowymi wnętrzami Nowego Jorku lub elegancką klasyką. Wiele tu wykończeń z grubo tkanego naturalnego lnu, jeansu i wysokiej klasy skór ekologicznych o postarzanej fakturze. W kolekcji mebli do jadalni pojawiły się nowe kredensy, witryny, bufety i stoły. Natomiast do sypialni Miloo Home proponuje łóżka miękko tapicerowane i pikowane klasycznym wzorem capitone, szeroką kolekcję pościeli, szafy i szafki nocne.

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter