Kolekcja Modern Loft do postindustrialnych przestrzeni

Niezwykle designerska, prosta kolekcja Modern Loft, nawiązuje do postindustrialnych przestrzeni. To prosty design, połączony z dodatkami wnoszącymi do wnętrza styl glamour. Kolekcja ociera się wręcz o luksus. Bazuje bowiem wyłącznie na najwyższej  jakości materiałach, surowym, olejowanym lub woskowanym drewnie, stali czy welurze. Kto stoi za kolekcją? Miloo Home.

Moda na loftowe wnętrza dotarła do Polski stosunkowo niedawno, choć w Europie Zachodniej ma już kikudziesięcioletnią tradycję. Pierwsze lofty w Polsce, powstały w Łodzi, w XIX wieku w fabryce Karola Scheiblera. Za przykładem Łodzi poszły inne polskie miasta. Architektura loftów charakteryzuje się surowością, prostotą, ale też zazwyczaj dużą ilością światła czy znaczną wysokością pomieszczeń. Kolekcja Modern Loft marki Miloo Home wnosi do tej siermiężności: fantazję, kolor, ciepło i pięknie współgrający z wnętrzami minimalistyczny design.

Modern Loft to seria, w której skład wchodzą: kanapy, sofy, skórzane fotele, witryny, stoliki kawowe, łóżko plus akcesoria – lampy, lustra i tekstylia. Wszystkie meble mają bardzo proste, nowoczesne  kształty, bez zbędnych ozdób. Ograniczają się wyłącznie do dodatków z nierdzewnej, barwionej na czarno stali. Ciepłe, stonowane barwy obić i tekstyliów dodają wnętrzu przytulności i niwelują surowość  ścian. Proste lampy i geometryczne lustra wnoszą powiew nowoczesności i prostoty, ale nie zaburzają ogólnego poczucia spokoju. Taki jest właśnie zamysł Modern Loft, który z jednej strony ma zaskakiwać pomysłami, ale z drugiej sprawiać, że wnętrze stanie się ulubionym miejscem spotkań i relaksu.

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter