Kolekcja plakatów od Scandi Posters

Jesteście fanami stylu skandynawskiego? To plakaty od Scandi Poster są dla Was! Pomysł na plakaty pojawił się w chwili, gdy przyszło im urządzać własne mieszkanie. Okazało się, że na rynku jest bardzo niewiele minimalistycznych dekoracji, które trafiałyby w ich gusta. Natomiast te egzemplarze, które imodpowiadały były bardzo drogie i trudno dostępne. W ten sposób spełniło się powiedzenie „potrzeba matką wynalazków”. Pojawił się pomysł, aby samemu takie plakaty wykonać i tak powstał Scandi Poster.

Zobaczcie kilka plakatów, które szczególnie nam przypadły do gustu.

Plakat „Plaża” przedstawiający plażę skąpaną w złocistym słońcu. Plaża widziana z lotu ptaka. Intensywnie żółto-pomarańczowy piasek sprawia wrażenie mocno nagrzanego od letniego słońca, a białe leżaki kusząco zachęcają do wypoczynku.

Plakat „Plaża i morze” to połączenie intensywnej turkusowej morskiej wody ze skąpanym w słońcu złotym piaskiem. Każde spojrzenie przywodzi na myśl ciepło słonecznych promieni i orzeźwiający lekki chłód morza.

Plakat „Windsurfing” to intensywnie turkusowa woda oceanu i windsurferzy widziani z lotu ptaka.

Plakat „Skandynawskie geometryczny góry” to typowo skandynawska dekoracja ściany bądź półki. Pięć różnej wielkości ostrokątnych trójkątów przeplecione ze sobą dają niepowtarzalny efekt.

Plakaty z mapami cieszą się niezwykłym uznaniem, a mapą Nowego Jorku szczególnie.

Foto. materiały prasowe

Udostępnij ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter