KONCEPTDESIGN: proste formy, czasem fabryczne i przemysłowe klimaty

KONCEPTDESIGN: proste formy, czasem fabryczne i przemysłowe klimaty

Poznajcie Konceptdesign – proste formy, czasem fabryczne i przemysłowe klimaty, surowe wykończenie to główne cechy ich mebli. Ulubione materiały m.in. stal, szkło, drewno, zwykła sklejka, beton, filc łączą i miksują. Do nowych projektów dodają znalezione używane części starych mebli, przedmiotów użytkowych i przemysłowych.

Czasem przedmiot z przed lat inspiruje, jego kolorystyka i styl narzuca formę oraz użyte środki. Jedynym ograniczeniem przy projektowaniu jest wyobraźnia. Poszukują i testują nowe oraz nietypowe połączenia. Pozbywają się natarczywych detali pokazując prawdziwe piękno i charakter drewna, metalu, betonu i szkła. Wydobywają z nich fakturę i kolor. Zestawienia różnych powierzchni jeszcze bardziej podkreślają unikalne cechy użytych materiałów.

Seria „Steel mesh”
Zaprojektowana w industrialnym duchu. Minimalna ilość użytych środków i prostota powodują, że może wspaniale egzystować w nowoczesnym loftowym wnętrzu. Charakterystyka serii to stalowa siatka w ramie z kątownika. Wykonanie na zamówienie, możliwe inne rozmiary i kolorystyka (ponad 200 kolorów z palety RAL + surowa stal zaimpregnowana specjalnym lakierem). Do serii „Steel mesh” dodajemy odnowione skrzynki po owocach.

Autor projektów i fotografie
Witek Kucharczuk
Absolwent ASP w Warszawie
Wydział Malarstwa
Specjalizacja rzeźba

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter