Kreatywny planer ścienny inspirowany meksykańskim wzornictwem

Trend dopamine décor kieruje się postawą „that more is always more”, co oznacza „więcej zawsze znaczy więcej”. W takim też duchu powstał wyjątkowy, wyróżniający się swoją mocą barw i kształtów ilustrowany kalendarz „Mexico”. Brevka to artystyczna marka, która w swoich dziełach rozprzestrzenia ogólnie pojętą sztukę. Tym razeim stworzyła innowacyjny i wyjątkowy projekt kreatywnego planera ściennego, inspirowanego meksykańskim wzornictwem.

Kreatywny planer ścienny „ Mexico”

Kreatywny planer ścienny „Mexico” to wyjątkowy i wielobarwny projekt. Powstał on w duchu nurtu dopamine décor, który cechuje się wykorzystaniem soczystych kolorów i odważnych kształtów. Jego obecność w Twoim wnętrzu ma przypominać Ci, że każdy dzień zapisany na kalendarzu jest odrębną i niepowtarzalną tajemnicą potrzebującą odkrycia i doświadczenia. Nadzwyczajna ramka otaczająca poszczególny miesiąc roztacza pozytywną energię odbijającą się w intensywności barw i wyjątkowości kształtów na niej zawartych.

Kreatywny planer ścienny inspirowany meksykańskim wzornictwem - czerwiec - projekt Brevka
Czerwiec

Kreatywny planer ścienny został stworzony w taki sposób, aby po każdym miesiącu pozostawała po stronie kalendarza ramka, która posłuży jako passe partout dla ilustracji umieszczonych na odwrocie poszczególnych stron. Jest to ciekawe rozwiązanie, które pozwoli na zachowanie wspomnień na długo po zakończeniu roku. Proces umieszczania grafiki wewnątrz barwnej ramki jest prosty. Wystarczy wyciąć środek z kalendarium, a w jego miejsce wstawić obrazek. Planer posiada format A3. Agnieszka Komorowska, czyli twórczyni tego kreatywnego planera ściennego, stworzyła aż 16 ilustrowanych obramowań. Podczas projektowania kalendarza zadbała o aranżację zgodną z filozofią zero waste.

Kreatywny planer ścienny a filozofia zero waste

Nurt zero waste wskazuje na życie zgodne z naturą. Jest to coraz częściej rozpowszechniany trend, w którym eliminowanie odpadów i materiałów wpływa na poprawę jakości życia.

Kreatywny planer ścienny inspirowany meksykańskim wzornictwem - grudzień - projekt Brevka
Grudzień

Projektantka kalendarza „Mexico” proponuje wykorzystanie ilustrowanych ramek jako passe partout, mających służyć jako wyjątkowa, ozdobna oprawa na kolejne ilustracje. Dodatkowo papier przeznaczony do wykonania planera pochodzi z recyklingu. Takie małe elementy w rękach wielu osób, potrafią jak efekt motyla, zrewolucjonizować cały duży świat.


Projekt: Brevka | brevka.com

Zobacz również: Minimalistyczny kalendarz ścienny KAL | Designerskie kalendarze i planery – porady i inspiracje

Kreatywny planer ścienny inspirowany meksykańskim wzornictwem - kwiecień - projekt Brevka
Kreatywny planer ścienny inspirowany meksykańskim wzornictwem - lipiec - projekt Brevka
Kreatywny planer ścienny inspirowany meksykańskim wzornictwem - listopad - projekt Brevka
Kreatywny planer ścienny inspirowany meksykańskim wzornictwem - luty - projekt Brevka
Kreatywny planer ścienny inspirowany meksykańskim wzornictwem - sierpień - projekt Brevka
Kreatywny planer ścienny inspirowany meksykańskim wzornictwem - styczeń - projekt Brevka
Kreatywny planer ścienny inspirowany meksykańskim wzornictwem - styczeń - projekt Brevka
Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter