Krzesło na całe życie

W 2016 roku CYBEX we współpracy z holenderską ikoną designu Marcelem Wandersem wprowadził pierwszą kolekcję wnętrzarską „Parents Collection”. W tym roku poszerza linię Gold Home o nowe krzesło LEMO, które zostało stworzone przez zespół projektantów CYBEX. Wyrafinowane i proste krzesło inspirowane jest klasycznymi meblami. Zaprojektowane zgodnie z zasadą D.S.F. „Design, Safety, Function” może być używane od 0 do 99 lat.

Krzesło LEMO to mebel o ponadczasowym stylu, który pasuje do współczesnych rodzin nie zakłócając aranżacji ich wnętrz. Dostępne są dwie jego wersje: jedna wykonana z drewna, druga z tworzywa sztucznego. Ponadto jest odpowiedni dla każdej grupy wiekowej od 0 do 99 lat. Ten wyjątkowy mebel rośnie wraz z użytkownikiem.

CYBEX oferuje dwie wersje krzesła. Pierwsza to połączenie drewna i aluminium, druga to kombinacja tworzywa sztucznego i aluminium. Bezstopniowa regulacja wysokości jedną reką i cztery pozycje głębokości zapewniają doskonałą ergonomię krzesła. Dodatkowo antypoślizgowe kółka redukują ryzyko przewrócenia. Krzesło LEMO zostało zaprojektowane do szybkiego i łatwego montażu, przy pomocy czterech śrub, które zapewniają stabilność. CYBEX w tym samym stylu stworzył również leżaczek. Może być używany na podłodze lub zamontowany na krześle LEMO przy pomocy adapterów. Leżaczek przeznaczony jest dla dzieci od 6 miesiąca do 3 roku życia.

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter