Nowoczesny projekt i precyzyjne wykonane. Lampy od Hop Design

Nowoczesny projekt i precyzyjne wykonane. Lampy od Hop Design

HOP Design łączy w sobie siłę nowoczesnego projektowania i precyzyjne wykonanie. Stawia na wysoką jakość, solidną produkcję i polski design. Marka w swoich projektach chętnie wykorzystuje szlachetne naturalne materiały. Każdy produkt jest tworzony z myślą o zaspokojeniu wysokich wymagań klientów, dla których najważniejszymi cechami jest trwałość i komfort użytkowania. Ze względu na przywiązanie do tradycji marka kładzie nacisk na lokalnie zorientowaną, polską produkcję. Dbałość o staranne wykonanie zapewnia indywidualne podejście do każdego egzemplarza produktu, o realizację którego troszczą się wykwalifikowani, współcześni rzemieślnicy. HOP Design nadaje nową formę temu, co może wydawać się oczywiste.

Markę HOP Design tworzą Kinga Chmielarz i Konrad Hulak. Pochodzą z dwóch różnych branż – ona z kreatywnej, on z marketingu i sprzedaży. Na styku swoich zainteresowań oraz doświadczeń stworzyli HOP Design. Kinga, absolwentka krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych zajmuje się projektowaniem i nadzorem produkcji produktów. Za wytyczanie strategii firmy oraz jej zaplecze biznesowe, wraz ze sprzedażą, odpowiada Konrad.

O lampie Latarnia już jakiś czas temu pisaliśmy, teraz natomiast naszą uwagę zwróciły dwie pozostałe z rodziny Hop Design: Totem oraz Woody Tube.

Lampa Totem składa się z nawlekanych elementów – koralików, które skomponowane tworzą swoistą rzeźbę kształtem przypominającą totem. Laureat nagrody Must Have 2015. Drewno jest ręcznie wytaczane, a następnie starannie polerowane i bezbarwnie lakierowane, aby podkreślić wyjątkową strukturę drewna bukowego. Bazą jest solidny dzwon z litego drewna, które od dołu posiada białą powierzchnię zapewniającą odpowiedni strumień światła we wnętrzu. Lampy są osadzone na markowych kablach w oplocie tekstylnym – dostarczane przez Color Cable Lamp. Lampy Totem świetnie się sprawdzą w minimalistycznych wnętrzach loftowych oraz przytulnych pomieszczeniach.

Woody Tube to minimalistyczne lampy wiszące wykonane z drewna, które jest ręcznie wytaczane, a następnie starannie polerowane i bezbarwnie lakierowane, aby podkreślić wyjątkową strukturę drewna bukowego. Lampy są osadzone na markowych kablach w oplocie tekstylnym – dostarczane przez Color Cable Lamp. Niezastąpione w aranżowaniu kreatywnych biur, a także w pokojach dziecięcych i młodzieżowych.

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter