Lampy ręcznie wykonane

Lampy ręcznie wykonane

Dwie przyjaciółki, Aga i Anita, zainspirowane lampą wykonaną przez babcię jednej z nich, postanowiły pójść w jej ślady i stworzyć coś podobnego.

Efektem jest polsko-duńska marka Lunapera, która stawia na ręcznie wykonane, piękne w swojej prostocie lampy. Inspirowane duńskim wzornictwem lampy podłogowe/stołowe SPARKLE o szklanej podstawie w wyrazistych kolorach nie narzucają stylu i dodają każdemu wnętrzu charakteru. Lampy są ręcznie wykonane, malowane od wewnątrz na kolory skomponowane przez projektantki. Nadaje im to niepowtarzalny charakter oraz nietransparentny wygląd.

Stanowią doskonałe uzupełnienie klasycznych pomieszczeń gdzie świetnie komponują się z sofami, kanapami i meblami w stylu retro jak i są ciekawy dodatkiem do nowoczesnych i surowych wnętrz.

Lampy są dostępne w Stylu Closed z abażurem, jak i w Stylu Open z żarówką dekoracyjną.

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter