Lato w ogrodzie od Miloo Home

Ogród to wyjątkowa część domu – tworzy jego klimat, a osobom spędzającym w nim czas przynosi radość i pomaga się zrelaksować. Stworzenie tego idealnego miejsca to nie tylko wybór pięknych drzew czy kwiatów i ich pielęgnacja. Żeby ogród spełniał swoją wypoczynkową rolę,  musi zostać w odpowiedni sposób urządzony i wyposażony w meble oraz dodatki. Z pomocą Miloo Home każdy ogród zyska na atrakcyjności, a jego właściciele i ich goście będą mogli rozkoszować się spędzanymi w nim chwilami. 

Tegoroczna propozycja Miloo Home składa się z dobrze znanych bestsellerów oraz wielu nowości. Kultowa huśtawka COCOON po raz kolejny ozdobi ogrody i tarasy. W ofercie znajdą się również jej nowe modele: Cocoon DeLux, który zapewni użytkownikom jeszcze większy komfort oraz Cocoon Art Deco – o zupełnie nowym kształcie.

Dla miłośników formy huśtawek Cocoon, Miloo Home przygotowało również wygodne fotele CALA o zaokrąglonym kształcie, które idealnie sprawdzą się w nowoczesnych ogrodach i tarasach.

Wśród nowych kolekcji marki znajdziemy również wyjątkowo lekką i elegancką serię TARIDA, wykonaną z jasnego drewna i wykończoną miękkimi, białymi poduchami. Ten komplet wypoczynkowy, złożony z dużej ilości elementów pozwoli na zaaranżowanie przestrzeni w dowolny sposób.

Bardziej nowoczesną, a nadal bardzo elegancką propozycją jest nowa seria RIO, wykonana z ciemniejszego drewna i wykończona jasnymi poduszkami. Modernistyczny, prosty kształt mebli doskonale sprawdzi się w ogrodach nowoczesnych domów.

Miłośników Miloo Home na pewno ucieszy wznowienie w ofercie ogrodowej dobrze znanych, bestsellerowych kolekcji marki. W tym sezonie zobaczymy meble rattanowe z kolekcji takich jak  elegancki i klasyczny CLOUD czy oryginalny LOTUS inspirowany kształtem kwiatu lotosu. W ofercie nie zabraknie również zestawów jadalnianych – piękne, drewniane stoły oraz szeroki wybór krzeseł i foteli obiadowych wykonanych z różnego typu materiałów.

Zapraszamy do ogrodów, które dzięki Miloo Home, nabiorą w tym sezonie niepowtarzalnego klimatu, a ich właściciele oraz zaproszeni goście będą mogli w pełni cieszyć się letnim relaksem.

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

Wpisz szukane słowo i kliknij enter