Livingroom – tapicerowane meble w stylu eko

W dzisiejszych czasach coraz więcej marek decyduje się na produkcję w duchu zrównoważonego rozwoju – z jak najmniejszą szkodą dla środowiska. Jedną z nich jest polski producent mebli tapicerowanych DFM, który od lat tworzy wysokiej jakości produkty pod marką livingroom. Od kilku lat ich model pracy zmienił się na jak najbardziej przyjazny dla środowiska.

Produkcja less waste

DFM to producent mebli tapicerowanych marki livingroom, dla którego zawsze priorytetem była wysoka jakość. Jest to firma, która może się pochwalić prestiżowym certyfikatem Golden M, który otrzymują brandy o lepszym niż przeciętne dbaniu o komfort i zdrowie użytkownika, jak i ochronę środowiska. Są to idee szczególnie ważne w dzisiejszych czasach – firma od kilku lat intensywnie pracuje nad jak najbardziej skutecznym zmniejszeniem ich śladu węglowego.

Nowoczesna sofa GUSTO od marki Livingroom
Nowoczesna sofa GUSTO od marki livingroom

Marka stosuje metody zarówno małych kroczków, jak i strategicznych decyzji, które przy produkcji pomagają zaoszczędzić duże ilości surowców i energii. Od prostej redukcji odpadów i ich segregacji, minimalizację użycia papieru do druku, czy po ponowne wykorzystywanie surowców. Firma posiada w swojej ofercie specjalną kolekcję tkanin odzyskanych z recyklingu – tkaniny Regain są na przykład „utkane z butelek”. Jeśli zależy Wam na wysokiej jakości meblu stworzonym w ekologiczny sposób – postawcie na markę livingroom.

Niezwykły design w stylu eko

Meble cechuje także wyjątkowy design – ich produkty są oryginalne i nowoczesne. Ich niezwykły urok urozmaici każde wnętrze, a wysoka jakość jest gwarancją użytkowania przez lata. Narożnik Morfasso może stanowić miejsce integracji dla całej rodziny, ale także nadać naszemu wnętrzu wyjątkowego stylu. Jego wysoka jakość wykonania gwarantuje, że zostanie z nami na długo. Dodatkowo meble produkowane są w stu procentach w Polsce, dzięki czemu firma może kontrolować jakość produkcji na każdym jej etapie.

Tkaniny Regain z przetworzonych butelek PET
Tkaniny Regain z przetworzonych butelek PET

Przy tworzeniu mebli, stosowane są wyłącznie ekologiczne lakiery. Surowce, z których powstają niezwykłe meble, pochodzą z pewnych, sprawdzonych źródeł, które muszą spełniać określone normy i posiadać odpowiednie certyfikaty. W ofercie dostępne są różnego rodzaju kolory tapicerki – od prostych szarości i beży, po pełne życia żółcie i zielenie. Dzięki temu firma personalizując swoją ofertę, z łatwością trafia w przeróżne gusta i upodobania klientów.

Livingroom – nowoczesne technologie w służbie środowisku

Marka w ramach dbania o jak najmniejszy ślad węglowy angażuje także nowoczesne technologie. W procesie produkcji wykorzystywane są maszyny optymalizujące proces produkcji. Dzięki temu powstaje mniej odpadów, a także dochodzi do mniejszego zużycia energii.

Elegencki narożnik MORFASSO od marki Livingroom
Elegencki narożnik MORFASSO od marki livingroom

Dodatkowo firma aktywnie wspiera rozwój lokalnego ekosystemu. Korzysta także z własnej kotłowni do ogrzewania budynków firmy. Nowoczesne technologie znajdują zastosowanie nie tylko przy produkcji, ale i w efekcie końcowym. W ofercie livingroom dostępne są meble z dodatkowymi motorami, mechanizmami rozkładającymi podnóżki, opuszczającymi oparcia, czy regulującymi zagłówki.


Marka: livingroom | livingroom.pl

Zobacz również: Feng shui we wnętrzach – zadbaj o harmonię w domu | Modern farmhouse – co musisz wiedzieć o tym trendzie?

Nowoczesna sofa AGRIGENTO od marki Livingroom
Model AGRIGENTO
Nowoczesna sofa LAURIA od marki Livingroom
Model LAURIA
Nowoczesna sofa VALBONA PLUS od marki Livingroom
Model VALBONA PLUS
Elegencki narożnik MORFASSO od marki Livingroom
Narożnik MORFASSO
Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter