Loft Decora: rustykalna natura w połączeniu ze stalą

Loft Decora: rustykalna natura w połączeniu ze stalą

Zobaczyliśmy ich na targach Meble Polska 2016! i totalnie nas zachwycili. Uznaliśmy, że koniecznie musicie ich poznać! O kim mowa? o Loft Decora.

Filozofia tworzenia naszych produktów wynika przede wszystkim z miłości do drewna, która przekazywana jest od pokoleń w naszej rodzinie. Dzisiaj pokazujemy produkty, które są trendem, ale tworzymy je od długiego czasu i tworzyć będziemy zawsze, bo mamy pełne przekonanie, że zawsze znajdą się ludzie, których będziemy mogli zarazić pasją tworzenia naturalnych produktów – absolutnie niepowtarzalnych i zaskakujących: pęknięciem, charakterem. Dlatego nie produkujemy dla magazynów, a dla klientów. Indywidualnie. Dajemy możliwość rozpoczęcia rozmowy: długiej i zaangażowanej na temat drewna, które we wnętrzach towarzyszyć będzie ich użytkownikom przez życie. Stal jako dodatek i element designu bryły, który nadaje naturalną lekkość litym blatom drewnianym. Znani jesteśmy z pogłębionej selekcji odwrotnej drewna – czyli tworzenia zachwycających blatów rustykalnych” mówi Tomasz Tomaszewski.

Wybraliśmy dla Was kilka wyjątkowych produktów – sami sprawdźcie.

Kolekcja hokerów C’hook to proste formy, które charakteryzuje wyrazisty kolor oraz odpowiednio wyselekcjonowane drewno.

 

 

 

 

 

CRANE LIGHT to precyzyjna, ręczna rzeźba dębowego drewna na stalowej podstawie. Nieskończone możliwości regulacji wg autorskiego projektu Jakuba Klimasa. 3 kolory plecionego kabla, które nadają jej niepowtarzalny charakter. Detal + detal + detal = CRANE (żuraw) LIGHT.

 

 

Kolekcja WALK to lite drewno i.. iluzja codzienności. Idziesz, w zależności jak na swoją drogę patrzysz. Z każdej strony inaczej, z każdej zachwycająco. Okrągły frez odwzorowuje ciągłość bryły, ciągłość poruszania.

 

 

 

 

 

Kolekcja BLACK to przełamanie tradycyjnego postrzegania bryły stołu.

 

 

 

 

 

A.LEX CONCEPT to autorski projekt Loft Decora. Powstał z nie-lubienia i lubienia. Nie-lubienia wszystkich rozwiązań poniżej ekranu telewizora, lubienia, kochania drewna w każdej postaci. Dekoracja kompletna, rozwiązanie kompletne dla głównej ściany w domu. Harmonijne połączenie regału, miejsca na ukochane drewno i drewna-mebla. Szafka uchylna, cała z dębu. Regał-dekoracja salonu z drewnianą półką. Wszystko idealnie spasowane, nic nie musisz składać.

 

 

 

 

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter