Love Your Wall: kolekcja tapet od polskich projektantów

Love Your Wall: kolekcja tapet od polskich projektantów

Najlepsi polscy graficy młodego pokolenia nawiązali współpracę z marką Love Your Wall. Od dzisiaj Polacy będą mogli wyeksponować swoje zamiłowanie do polskiego designu także na ścianach mieszkań. Kolekcja tapet, do których wzory stworzyła Katarzyna Bogucka znana jako NIOSKA dostępne są już w sklepie internetowym.

Kasia Bogucka to uznana i wszechstronna graficzka i ilustratorka, której prace można zobaczyć zarówno na łamach prasy (m.in. Twój Styl, Wysokie Obcasy), książek dla dzieci, w animacji, jak i szeroko pojętym designie. W swoim portfolio prócz współpracy z instytucjami kultury i klientami komercyjnymi znajduje czas na własne projekty, które można zobaczyć m.in. na nioska.com.

Współpraca z polskimi artystami to nowy kierunek rozwoju marki, która działa na rynku już od 2013 roku. Oferta autorskich wzorów uznanych na świecie grafików ma być odpowiedzią na potrzeby Polaków, którzy szukają unikalnego stylu i produktów najwyższej jakości. – Oferujemy produkty, które chwytają za serce. Osoby urządzające swoje domy mogą dzięki nam nadać wnętrzom indywidualny rys. Dlatego do współpracy zaprosiliśmy młodych, polskich grafików, którzy mają energię i odwagę do stworzenia produktu będącego powiewem świeżości na rynku towarów do wykończenia wnętrz. – wyjaśnia Kamil Fit, pomysłodawca Love Your Wall. To nie koniec ambitnych planów. – Chcemy odważnym krokiem wejść na rynki zagraniczne, aby pokazać mieszkańcom innych krajów talent naszych twórców. A mamy czym się chwalić! – dodaje właściciel sklepu internetowego.

To nie jedyna nowość w asortymencie polskiej marki produktów do wystroju wnętrz. Od dzisiaj, dzięki usłudze ‘Wallpaper on demand’ wprowadzonej przez markę Love Your Wall, wszystkie osoby zmieniające wystrój mieszkania mogą dodać nutę własnej osobowości przez tapetę z własnoręcznie zaprojektowanym wzorem.

To pierwsza  tego typu usługa na polskim rynku, która pozwala na wydrukowanie nawet 0,5 m² wzoru według własnego pomysłu. Indywidualne wzory drukowane są na materiałach najwyższej jakości. Co najważniejsze, są to materiały w pełni ekologiczne. Nie wywierają negatywnego wpływu na zdrowie i samopoczucie domowników. Cechuje je także duża wytrzymałość. Sprawdza się szczególnie w nowym budownictwie, które zagrożone jest procesem osiadania budynku i pękaniem ścian. Tapety wytrzymują ten proces i cieszą oko brakiem uszkodzeń przez wiele lat.

Usługa Wallpaper on demand to nasza odpowiedź na potrzeby osób, które chcą spełniać swoje marzenia o pięknych wnętrzach będących ich osobistą przestrzenią i nieodłączną częścią życia – mówi właściciel marki Love Your Wall. – Wierzymy bardzo mocno w tworzenie przestrzeni wypełnionych formą, kształtem, światłem i kolorem. – dodaje.

Dla osób, które nie potrafią wyobrazić sobie zmian jakie zajdą w pomieszczeniu po instalacji tapety firma jako jedyna na rynku przygotowała usługę ‘Wirtualnego Tapeciarza’ – Wystarczy wysłać do nas zdjęcie przedstawiające ścianę na której miałaby znaleźć się tapeta, a my przygotujemy wizualizację, która w prosty i czytelny sposób przedstawi jak odmieni się wnętrze po zainstalowaniu wybranego wzoru – tłumaczy Kamil Fit – Nic prostszego i bezpieczniejszego dla Klienta nie można było wymyślić. Zdalnie, bez ryzyka i inwestowania pieniędzy pozna on efekt metamorfozy w przeciągu 24 godzin od wysłania zdjęcia – dodaje. Na terenie Trójmiasta i Warszawy firma współpracuje z realnymi Tapeciarzami, którzy pomogą w profesjonalnym klejeniu wybranego wzoru.

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter