Małe domki letniskowe, które ułatwiają detox

Zacznijmy nietypowo. Detox to proces lub okres czasu, w którym powstrzymuje się, lub usuwa organizmy z toksycznych lub niezdrowych substancji. Projektanci CABN stworzyli te małe, letniskowe domki jako odpowiedź na rzeczywistość, w której żyjemy. Żyjąc w ciągłym pędzie tracimy kontakt nie tylko z samym sobą, ale też z otoczeniem. Często nasze „real life” staje się „virtual life”.

Ile razy złapaliście się na tym, że czujecie pewną stratę. Coś Wam ominęło, coś umknęło. Z drugiej strony, pogoń za „rzeczami” reguluje nasze istnienie i traktowanie innych. CABN został stworzony, aby pomóc ludziom w oderwaniu się od szaleństwa, które sprowadziliśmy na siebie.

Był to impuls do powstania przyjaznych dla środowiska, małych letniskowych domków. Położone w jednych z najbardziej oszałamiających i stymulujących krajobrazów Australii, oferujących odpoczynek i wyciszenie w 100%. Położone na dużych obszarach naturalnej krainy CABN są otoczone niesamowitymi szlakami pieszymi, potokami, zaporami i zapierającymi dech w piersiach krajobrazami.

Domek jak camping

To naprawdę niewielkie domki, które przypominają niewielkie campingi. Oferta CABN nie jest zbyt rozbudowana. Wynika to z idei całego projektu. Jest to w 100% drewniana konstrukcja, której budowa nie zajęła zbyt wiele czasu ze względu na dosyć prosty projekt architektoniczny. Taras, ogród, altana tego tu nie znajdziecie. Ogrodem jest całe otoczenie, a CABN jest postawiony w środku lasu. W środku znajdziemy mały pokój, małą kuchnię. Domek wyposażony jest również w bardzo prostą łazienkę.

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter