Mały ogród we własnym mieszkaniu

Mały ogród we własnym mieszkaniu

Kiełkowniki zostały zaprojektowane przez pracownię Żukowska Wnętrza i w całości powstają w Polsce. Ładny i praktyczny. Nas totalnie zachwycił.

Kiełkownik powstał z myślą o stworzeniu małego miejskiego ogródka we własnym mieszkaniu, o każdej porze roku. Naczynie jest niewielkich rozmiarów, a jego kształt umożliwia ustawianie kilku sztuk w różne wzory. Przemyślana konstrukcja ceramicznego pojemnika ułatwia wymianę wody, co jest ważne, ponieważ czynność tę należy powtarzać dwa razy dziennie. Kiełkownik to naczynie do hodowli całorocznej. Idealnie sprawdza się do wysiewania nasion warzyw, sałat, ziół, odmian fasoli jak również poczciwej rzeżuchy. Hodując mikro warzywa samodzielnie masz kontrolę nad tym co jesz, ponieważ wiesz w jakich warunkach kiełkują nasiona.

Zestaw zawiera: ceramiczny pojemnik, aluminiową siatkę, papierową pokrywkę, 5g nasion oraz opakowanie wraz z instrukcją obsługi. Jest to seria limitowana. Naczynie posiada atesty zezwalające na kontakt z żywnością a tekturowe opakowanie jest wykonane z materiałów recyklingowych.

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter