Manufaktura porcelany: połączenie nowoczesnego designu i poczucia humoru

Manufaktura porcelany: połączenie nowoczesnego designu i poczucia humoru

Manufaktura porcelany to otwarte studio, gdzie tradycyjny materiał spotyka nowoczesny design i nutę poczucia humoru. W pracowni tworzą charakterną porcelanę pasującą do nowoczesnych wnętrz oraz ludzi z pasją. Produkują unikatowe naczynia i biżuterię. Manufaktura Porcelany to jedyne w swoim rodzaju miejsce na mapie Krakowa dla miłośników rzeczy niepowtarzalnych.

Wybraliśmy dla Was kilka naszych ulubionych projektów.

Kubki Paper Cup (od S do XXL)
Nasze kubki Paper Cup to trwałe odzwierciedlenie ich papierowych poprzedników. Wykonane ręcznie, są dostępny w 5 rozmiarach i zadowolą każdą grupę użytkowników, od wielbicieli podwójnego espresso po fanów ogromnego latte czy też herbaty. Charakterystyczne wgięcie podkreśla ich delikatność ale zarazem wytrzymałość. Najmniejsi przedstawiciele, rozmiar S i M, matowe na zewnątrz idealnie imitują papier. Złudzenie jest tak duże, że słyszeliśmy o przypadkowych próbach wyrzucenia ich do śmieci.

 

 

 

 

 

Filiżanka Kukuryku
Filiżanka Kukuryku to zadziorna wersja klasycznej filiżanki zaprojektowana dla odważnych użytkowników. Inspirowana anatomią kurzej łapki, stanowi nie lada kąsek dla kolekcjonerów unikatowych przedmiotów. Projekt z pazurem budzi tylko skrajne emocje 🙂 My ją kochamy i polecamy.

 

 

 

 

 

Filiżanka śruba
Filiżanka śruba to zabawne połączenie klasycznej filiżanki wraz z industrialnym uchem w postaci śruby.Stanowcza ale zarazem zmysłowa forma pasuje do każdego kawosza który wie co chce.

 

 

 

 

 

Paper Plate – papierowa tacka
Talerzyk idealny do wszystkiego: ciastko, kanapka a nawet parówki. To jest nowe, lepsze życie papierowej tacki, którą dobrze znamy ze wszystkich biesiad przy ognisku.

 

 

 

 

 

Zestaw solniczka i pieprzniczka MOOD
To zestaw zwariowanych, ręcznie wykonanych pojemników na przyprawy. Zabawny w formie i ilustracji – duet, doskonale prezentuje się w parze, wtulając się w siebie, jak i osobno, spoglądając na siebie z dystansu.

 

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter