Marmo Design i mieszkanie z widokiem na miasto

Nowoczesne z widokiem na panoramę miasta, a kilka metrów pod nim – galeria handlowa i tętniące życiem centrum Bielska-Białej. Brzmi pięknie? To zobaczcie, jakie wrażenie robi wnętrze projektu, zrealizowanego przez biuro projektowe Marmo Design!

Mieszkanie od pracowni projektowej Marmo Design

Mieszkanie zrealizowany dla młodych inwestorów przez projektantkę Klaudię Lubszczyk z pracowni Marmo Design znajduje się w samym sercu miasta tuż nad galerią handlową. Mieszkanie przeszło wiele metamorfoz. Zmian dokonano w obrębie ścian działowych. Została powiększona łazienka, otwór drzwi do tej części mieszkania i do pokoju dziecka. Część kuchenną otworzono od strony przedpokoju. Wcześniej była tam ściana i wejście do pomieszczenia biegło tylko od strony salonu.

Przedpokój z cegłą na ścianie w mieszkaniu projektu Marmo Design

Cegła na ścianie – strzał w dziesiątkę

Mieszkanie przeszło gruntowny remont, ale jedną stałą pozostała cegła, która jest kontynuacją cegły na elewacji. Była to jedna z inspiracji dla projektantów na wystrój tego wnętrza, dzięki której mieszkanie stało się oryginalne i nabrało charakteru.

Cegła na ścianie w salonie w mieszkaniu projektu Marmo Design

W projekcie dominuje biel – widoczna w kuchni, na frontach szafek czy dekoracjach w salonie, która łączy się z drewnem na stole czy ścianie. To deskowanie na ścianie i suficie dodatkowo urozmaica wnętrze, ociepla i spaja całą przestrzeń. Na przełamanie zaś, szara kanapa w salonie oraz szare płytki na podłodze. Całości dopełniają zielone akcenty: dywanu i części ściennej przy wejściu do kuchni.

Przedpokój z drewnianymi elementami w mieszkaniu projektu Marmo Design

Miejsce na przechowywanie rzeczy

Wiele miejsca na przechowywanie rzeczy –  to jedna z wytycznych inwestorów. Zatem dużo szaf i  schowków w projekcie było absolutną koniecznością. Miało być nowocześnie, a zarazem przytulnie i domowo. Z innowacyjnych upodobań inwestora oraz dbałości o ciepło domowego ogniska inwestorki powstał projekt idealny.

Drewniany stół w salonie w mieszkaniu projektu Marmo Design

Większość aranżacji wynikała jednak z kreatywności biura projektowego Marmo Design, inspirowanej własnym doświadczeniem i  dotychczasową pracą. Ciekawym rozwiązaniem były np. czerwone drzwi wejściowe, które od środka obito tapicerowaniem, mech na ścianie przy wejściu do kuchni czy designerski grzejnik w przedpokoju.

Zagłówek w sypialni z dużym łóżkiem z materacem

Pracownia Marmo Design

Pracownia Marmo Design specjalizuje się w kompleksowym projektowaniu wnętrz mieszkalnych, apartamentów oraz domów. Biuro projektowe świadczy usługi także w projektowaniu obiektów użyteczności publicznej tj. sklepów, szkół czy salonów kosmetycznych. W codziennej pracy gwarantuje wysoką jakość usług oraz świetne pomysły rodzące się z miłości do tworzenia przestrzeni. Marmo Design oferuje projekty nowoczesne, eleganckie i odróżniające się od innych, ze szczególnym upodobaniem ponadczasowych wnętrz, wychodzących poza ramy obowiązujących trendów.

Zobacz również: Mieszkanie w Kościerzynie dla młodego małżeństwa | Mieszkanie dla rodziny z dwójką dzieci

Łazienka z szarymi płytkami
Szara łazienka w mieszkaniu projektu Marmo Design
Salon z szarym narożnikiem i stolikeim
Drewniany stół w salonie w mieszkaniu projektu Marmo Design
Stół i komplet krzeseł w mieszkaniu projektu Marmo Design
Szara narożna sofa w salonie w mieszkaniu projektu Marmo Design
Brązowe zasłony w oknie w mieszkaniu projektu Marmo Design
Brązowe zasłony, szary narożnik i drewniany stolik
Drewniany stół i komplet krzeseł w salonie
Komplet krzeseł i drewniany stół w mieszkaniu projektu Marmo Design
Kuchnia z białymi frontami w mieszkaniu projektu Marmo Design
Białe fronty w niewielkiej kuchni
Cegła na ścianie w mieszkaniu projektu Marmo Design
Sypialnia z dużym łóżkiem i zagłówkiem
Udostępnij ten artykuł
Wpisz szukane słowo i kliknij enter