Martwa natura na biurku

Martwa natura na biurku

Design Miami 2015 przyniosło nam sporo premier, ostatnio pisaliśmy o stoliku kawowym Marble vs Bronze projektu GT2P. Tym razem, włoski projektant Antonio Aricò stworzył Still Alive – zestaw małych elementów składowych do organizowania biurka, które mogą być tak ułożone, aby tworzyć obraz martwej natury.

Projektant zastrzega, że ten projekt wygląda najlepiej jako cały set, chciał zebrać w jednym miejscu wszystkie te przedmioty, które do tej pory wielcy malarze angażowali do swoich obrazów pojedynczo.

Zestaw zawiera m.in. w kolorze terakoty dzbanek do przechowywania dłuższych przedmiotów, takich jak np. nożyczki, a drewniany wazon jest podzielony na trzy części do przechowywania mniejszych przedmiotów np. spinaczy.

Wszystkie te elementy są bardzo funkcjonalne, więc Still Alive staną się częścią codziennej rutyny – gotowy do użycia na biurku lub stole w pokoju dziennym. Na drewnianej desce zaznaczone są ślady każdego elementu zestawu, więc użytkownik wie dokładnie, jak odtworzyć oryginalną kompozycję.

 

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter