Martwa natura na biurku

Martwa natura na biurku

Design Miami 2015 przyniosło nam sporo premier, ostatnio pisaliśmy o stoliku kawowym Marble vs Bronze projektu GT2P. Tym razem, włoski projektant Antonio Aricò stworzył Still Alive – zestaw małych elementów składowych do organizowania biurka, które mogą być tak ułożone, aby tworzyć obraz martwej natury.

Projektant zastrzega, że ten projekt wygląda najlepiej jako cały set, chciał zebrać w jednym miejscu wszystkie te przedmioty, które do tej pory wielcy malarze angażowali do swoich obrazów pojedynczo.

Zestaw zawiera m.in. w kolorze terakoty dzbanek do przechowywania dłuższych przedmiotów, takich jak np. nożyczki, a drewniany wazon jest podzielony na trzy części do przechowywania mniejszych przedmiotów np. spinaczy.

Wszystkie te elementy są bardzo funkcjonalne, więc Still Alive staną się częścią codziennej rutyny – gotowy do użycia na biurku lub stole w pokoju dziennym. Na drewnianej desce zaznaczone są ślady każdego elementu zestawu, więc użytkownik wie dokładnie, jak odtworzyć oryginalną kompozycję.

 

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter