Metamorfoza niewielkiej przestrzeni

Metamorfoza niewielkiej przestrzeni

Kiedy ma się do dyspozycji 38 m2 mieszkania, trzeba postawić na jasne barwy, które optycznie powiększą przestrzeń. Przed metamorfozą mieszkanie sprawiało wrażenie bardzo ciasnego. Ciemne kolory i umeblowanie optycznie pomniejszały jego powierzchnię.

Po metamorfozie zrealizowanej przez DZIURDZIAprojekt kuchnia została otwarta na resztę mieszkania, a biel dodała pomieszczeniom przestronności. Kuchnię zdobią retro akcenty – posadzka, żyrandol, krzesła i lodówka. Ogromną zmianę widać także w łazience. Tu architekci postawili na funkcjonalność, a w wystroju na mocne akcenty. Zamiast wanny – prysznic, który optycznie powiększył łazienkę. Aby biel nie była zbyt monotonna zastosowali różne faktury – m.in. odsłonili piękną ceglaną ścianę.

Zmiany w zagraconej w sypialni: nowe meble i kolorystyka, pozwoliły optycznie powiększyć i uporządkować przestrzeń. W przedpokoju jak widać, ze starego pomieszczenia została tylko podłoga, ale parkiet też odnowili. Nowy przedpokój został optycznie powiększony m.in. przez zamontowanie wysokich luster we frontach szafy. Mocny akcent to stołek z BoConcept. Sitodruki ręcznie drukowane „California” z pracowni Longstory.

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter