Mieszkanie w nadmorskim klimacie

Mieszkanie w nadmorskim klimacie

Uwielbiamy wyraziste wnętrza w których widać duszę, takie są właśnie projekty pracowni Shoko Design. Musimy przyznać, że bardzo podoba nam się ich styl i to w jakim klimacie projektują wnętrza.

Na sam początek pokażemy Wam mieszkanie w nadmorskim klimacie. Gdzieniegdzie znajdziemy błękitne i niebieskie akcenty kolorystyczne, wykorzystano również naturalne drewno a dopełnieniem klimatu są dodatki muszle, kamienie i trawa morska.

Zacznijmy od salonu, który pełni również funkcję jadalni. Dwie strefy utrzymane są w tym samy stylu dzięki czemu wzajemnie się uzupełniają. Mocnym akcentem, który łączy te dwie części jest ściana z cegieł. Idealnie komponuje się z nadmorskim stylem, jest to mocny akcent, ale nienachlany. Naszą uwagę zwrócił stolik kawowy czyli drewniany pieniek oraz urocze poduszki/pufy imitujące kamienie. Nie zapominamy jednak o tym uroczym, idealnie wkomponowanym kominku.

Kuchnia to drewno i całkowicie zabudowane szafki w szaro-niebieskim odcieniu. Mocnym akcentem kolorystycznym są czarne dodatki – stołek, okap czy też popularna ostatnio ściana pomalowana farbą tablicową – ładne i praktyczne.

Więcej koloru jest zdecydowanie w niewielkim gabinecie – tu rządzą różne odcienie koloru morskiego, dzięki czemu nie można tu mówić o monotonii. Stonowanych kolorów możemy szukać w sypialni, jest to pomieszczenie, które stylem idealnie pasuje do całego mieszkania. Nie narzucające się dodatki, dużo poduszek a wszystko utrzymane w podobnej tonacji kolorystycznej. To co nam się podoba w realizacjach Shoko Design to dbałość o szczegóły – zwróćcie uwagę na „donicę” w sypialni.

Piękne i kompletne wnętrze.

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter